طراحی بنر
لوگو را برای مشتریان طراحی کنید
لوگو را برای مشتریان طراحی کنید نه خودتان !
فروردین ۳, ۱۳۹۶
خلق لوگوی جذاب و چشم نواز
خلق لوگوی جذاب و چشم نواز
فروردین ۵, ۱۳۹۶

آرم تجاری منحصر به فرد داشته باشید !

آرم تجاری منحصر به فرد

آرم تجاری منحصر به فرد

منحصر به فرد باشید:

ایا لوگو ی طراحی شده اصیل است یا  مشابه لوگو های طراحی شده دیگر می باشد ؟ برندهای مشهوری همچون اپل، نایک و Coke لوگو ی منحصر به فردی دارند که بیننده با نگاه کردن به آن می تواند کسب وکار موجود را شناسایی کند. اما بیشتر از قابل تشخیص بودن یک لوگو متمایز بودن و منحصر به فرد بودنش اهمیت دارد. آرم شما باید به گونه ای دیزاین شود که بتواند کسب وکارتان را در میان سایر رقبا متمایز سازد. آرم نوشتاری شرکت کوکاکولا که به صورت کلاسیک طراحی شده  و  از رنگ قرمز بولد استفاده شده است، واقعا منحصر به فرد است. همین موضوع سبب شده با توجه به رشد سبک های روز دنیا در امر طراحی آرم ، همچنان پس از سال ها ، این برند با نماد خود در بین میلیون نشان تجاری خود نمایی کند و حرفی برای گفتن داشته باشد .

آرم تجاری منحصر به فرد داشته باشید !

به طور مشابه، حدود شش میلیارد شرکت رایانه ای وجود دارد که از اشکال مختلف لوگو های آبی رنگ استفاده می کنند.  آرم شرکت اپل هنوز هم در میان چنین شرکت هایی متمایز و نمادین است.  اگرچه logo شما باید به صنعت موجود مرتبط باشد، اما متمایز بودن در میان رقبا نیز مهم است. روشی که برای دستیابی به این اصالت وجود دارد این است که به دنبال گرایش های طراحی در صنایع دیگر باشید و آن را در صنعت خود اعمال نمایید.

به مثال زیر توجه کنید:

لوگو هایی که برای گالری های هنری طراحی می شوند اغلب خلاقانه و انتزاعی هستند. استفاده از سبک طراحی یکسان برای یک صنعت می تواند یک رویکرد متمایز و اصیل باشد.  به این فکر کنید که  چگونه می توانید از عناصر خلاقانه سایر صنایع برای کمک به متمایز کردن لوگو ی خود استفاده کنید.

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه