طراحی بنر
عکس سه بعدی در طراحی بروشور
عکس سه بعدی در طراحی بروشور
آبان ۵, ۱۳۹۵
قوانین مهم و خواندنی در طراحی کاتالوگ
قوانین مهم و خواندنی در طراحی کاتالوگ
آبان ۲۴, ۱۳۹۵

آشنایی با طراحی بروشور سه لت

آشنایی با طراحی بروشور سه لت

آشنایی با طراحی بروشور سه لت

بروشور یکی از پرکاربردترین وسایل تبلیغات است. با این که کاتالوگ و سایر راه های معرفی برند و کسب وکار نیز جایگاه خود را در این زمینه دارند، اما باز هم طراحی بروشور در این زمینه پیشرو است. بروشورها انواع مختلفی دارند. در مدل ها و شکل های مختلف طراحی و عرضه می شوند. گاهی نیز ترکیب خلاقیت با اصول پایه در طراحی بروشور سبب تولید نمونه کارهایی می شود که شاید در هیچ یک از دسته بندی های رایج هم جای نگیرند!
بروشور سه لت یکی از پرکاربردترین شکل ها در طراحی بروشور است که بیشترین سفارش در زمینه طراحی با این نوع بروشور ثبت می شود. اگر شما نیز قصد دارید سفارش طراحی بروشور را به زودی ثبت کنید پیشنهاد می کنیم با آشنایی با طراحی بروشور سه لت زمینه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

معرفی و آشنایی با طراحی بروشور سه لت

بروشور ها به شکل های مختلف دو لت، سه لت، چهار لت تا شش لت حتی طراحی می شوند. اما کاربرد همه ی آن ها مثل هم نیست. منظور از لت تعداد تاشدگی هایی است که در برگه ها یا مواد زمینه بروشور به کار گرفته می شود.
آشنایی با اهمیت طراحی بروشور سه لت
بروشور سه لت متداول ترین شکل بروشور است. در این حالت بهترین فضا برای درج مطالب وجود دارد که در عین تکمیل محتوا کم ترین فضا اشغال می شود و مهم تر از همه حمل و توزیع آن نیز ساده است. برای خوانندگان نیز بهتر است طراحی بروشور ها مختصر تر باشد؛ چرا که با توجه به تبلیغات گسترده موجود وقت زیادی برای مطالعه هر بروشور صرف نمی شود.
ظاهر طراحی بروشور سه لت
برای طراحی بروشور سه لت از کاغذ های ۸ ۱/۲ × ۱۱ که دو بار تاشده باشد و سه پنل در هر سمت آن ایجاد شود استفاده میشود. این نوع بروشور برای کسب وکار کوچک بهتر است و اصولا برای آشنایی با طراحی بروشور سه لت و درک ساختار آن می توانید پاک نامه سایز ۱۰ را تصور کنید که بروشور سه لت در آن جای می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *