طراحی بنر
طراحی بنر رایگان
طراحی بنر رایگان
مهر ۲۳, ۱۳۹۵
طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید
طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید
مهر ۲۷, ۱۳۹۵

آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی

آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی

آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی

کاتالوگ نشریه ای برای نمایش محصولات است که به دو صورت فیزیکی و یا آنلاین تهیه می شود. در طراحی کاتالوگ الکترونیکی سعی می شود نشریه الکترونیکی در قالب صفحات HTML تنظیم شود. به طور کلی طراحی کاتالوگ به شیوه آنلاین مزایای زیادی نسبت به کاتالوگ فیزیکی دارد و دسترسی به آیتم ها و ایجاد جلوه های جذاب تر در آن امکان پذیر تر است.
انواع مختلفی طراحی کاتالوگ الکترونیکی وجود دارد. در ساده ترین نوع از طراحی کاتالوگ به شیوه آنلاین تنها شرح محصولات و لیست قیمت مشاهده می شود و امکان خرید به صورت آنلاین و پرداخت وجود ندارد؛ اما این قابلیت را می توان در طراحی کاتالوگ به سفارش مشتری توسعه داد و فرم سفارش و پرداخت آنلاین را اضافه کرد. اگر قصدسفارش طراحی کاتالوگ دارید احتمالا آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی نظر شما را در این زمینه تغییر می دهد.

معرفی و آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی

اگر در کنار خرید و فروش فیزیکی وب سایتی برای عرضه محصولات خود دارید، کاتالوگ الکترونیکی بدون شک از ضروریات کسب و کار شما خواهد بود. کاتالوگ نمادی برای تجارت الکترونیک قدرتمند می باشد و فروش و توزیع محصولات را ساده تر می کند؛ چرا که توجه مشتری به محصولات بیش از یک عکس جلب می شود.

انواع طراحی کاتالوگ الکترونیکی

شیوه های مختلفی برای معرفی طراحی کاتالوگ وجود دارد. در ساده ترین روش صفحات اینترنتی مستقل از هم برای نمایش محصولات در قالب کاتالوگ به کار گرفته می شود. برای وب سایت های معتبر و بزرگ تر طراحی کاتالوگ الکترونیکی متفاوت است. این کاتالوگ معمولا در وب سایت اصلی شرکت ها درج می شود و ابزاری برای فروش بیش تر خواهد شد.

شیوه طراحی کاتالوگ الکترونیکی

در طراحی کاتالوگ آنلاین سرویس دهنده به جمع آوری اطلاعات شرکت و مطالعه نشریات دیجیتال آن کمپانی می پردازد؛ سپس با بهره گیری از اصول کدنویسی و آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی به تهیه نشریه کاتالوگ می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *