طراحی بنر
باید و نبایدهای طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت | باید و نبایدهای طراحی کارت ویزیت | کارت های کسب و کار باید حرفه ای
تیر ۳, ۱۳۹۵
تاثیر قدرت تصاویر در چاپ بروشور
تاثیر قدرت تصاویر در چاپ بروشور
تیر ۶, ۱۳۹۵

آشنایی با طراحی کارت ویزیت کتان

آشنایی با کارت ویزیت کتان

آشنایی با کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان

طراحی کارت ویزیت رضاگراف : کارت ویزیت کتان را باید جزو دسته قدیمی و پرفروش در چاپخانه ها بدانیم این نوع با توجه به دارا بودن برخی ویژگی ها توانسته مشتریان زیادی رو به سمت خودش جذب کند .

آشنایی با کارت ویزیت کتان

جنس کتان در فرم های کارت ویزیت کتان آلمان ۳۵۰ گرمی ، کارت ویزیت کتان امباس ۳۰۰ گرمی و کارت ویزیت کتان پلاستیک به چاپ می رسد . که عمومی ترین و پرفروش ترین آن را باید کتان آلمان بدانیم .

طراحی کارت ویزیت کتان

طراحی کارت ویزیت کتان

در بین انواع بزرگ و مختلف کارت های تجاری که میتوان آن ها را از لحاظ مدل ، جنس و تعرفه و ابعاد به تعداد نسبتا زیادی تقسیم کنیم ،که در بین آن ها کتان را باید جزو نوع اولیه معرفی بکنیم ، این نوع کارت همانطور در بالا به آن اشاره داشتیم از لحاظ کیفیت و قیمت و حتی تعرفه طراحی برای مشتریان بصرفه و معقول تر به حساب می آید .

کتان به نوع بافتی که در کاغذ این کارت ویزیت ها در چاپ افست استفاده می شود گفته می شود . در چاپ افست با جنس کتان بر خلاف جنس لمینیت رنگ ها بر روی کار نمی نشیند و زیبایی بیشتر این نوع در طراحی کارت ویزیت هنگامی جلوه بیشتری پیدا میکند که در آن از رنگ های روشن در طراحی استفاده و بکار گرفته شود .

  • پبشنهاد مطالعه : کارت ویزیت چیست و ویژگی های کارت ویزیت چیست

اندازه و ابعاد عمومی کارت ویزیت کتان :ر

اندازه کتان در قالب و فرم عمومی با سایز ۸/۵ در ۴/۸ برای جنس آلمانی و در برخی دیگر با سایز ۹ در ۵/۵ چاپ می شود . اما در این افرادی که توان مالی بیشتری دارند می توانند از فرم های اختصاصی سایز و مدل دلخواه را سفارش دهند .

بزودی و در راستای سلسه مقالات سامانه طراحی بنر رضاگراف ، با دیگر جنس های کارت از جمله سلفون مات و براق – لمینیت ها و … آشنا خواهید شد .

  • پیشنهاد مطالعه :
  • مقالات طراحی بنر
  • طراحی بنر
  • مقالات طراحی کارت ویزیت
  • نقشه سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه