طراحی بنر
ایجاد لباس شفاف در فتوشاپ
ایجاد لباس شفاف در فتوشاپ
آبان ۵, ۱۳۹۶
آموزش ایجاد متن آتشین در فتوشاپ
آموزش ایجاد متن آتشین در فتوشاپ
آبان ۷, ۱۳۹۶

آموزش ویدیویی طراحی پوستر تایپوگرافی

آموزش ویدیویی طراحی پوستر تایپوگرافی

آموزش ویدیویی طراحی پوستر تایپوگرافی

تایپوگرافی به تنهایی یک عنصر مهم و مهیج در هر نوع طراحی محسوب می شود . قطعا طرح های زیادی را شاهد بودید که با تایپوگرافی انجام شده اند و طرح های گرافیکی زیبا و جذابی را ایجاد کرده اند .

آموزش طراحی پوستر تایپوگرافی

خلق یا ایجاد یک تایپوگرافی نه کار سختی ست نه آسان ، برای اینکار بهتر است کمی صبور و دارای ایده باشید و اینکار در کنار دانش نرم افزار می تواند به شما در خلق یک تایپوگرافی مدرن و جذاب کمک کند .

تایپوگرافی می تواند به هر زبان انجام شود . زبان شیرین فارسی ، زبان انگلیسی و … در چند گذشته شاهد متن های تایپوگرافی شده جذابی در سطح وب بوده ایم که توسط طراحان داخلی به خوبی انجام شده اند .

تایپوگرافی یا typography  چیست :

در تعریف ساده ، وقتی به ویرایش یک متن برای خلق یک ایده  زیبا و تاثیر گذار میپردازید . typography  گویند . ویرایش متن به صورت خلاقانه می تواند برای طراحی لوگو ،پوستر و … کاربرد داشته باشد . خصوصا در زمینه طراحی آرم تجاری شاهد تایپوگرافی های جذاب و مهیجی در چند سال گذشته بوده ایم .

امروز در سری آموزش فتوشاپ با یک آموزش کاربردی جهت خلق یک پوستر فیلم با ترکیب متن typography میپردازیم . با دیدن این ویدیو می توانید تصاویر زیادی را با تکنیک ترکیب تایپوگراف شده انجام دهید .

زمان ویدیو : ۱۱ دقیقه

زبان انگلیسی

 

 

انتهای مطلب .

رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *