طراحی بنر
طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی
طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی
مهر ۱۰, ۱۳۹۵
طراحی لوگو برای کسب و کار
طراحی لوگو برای کسب و کار
مهر ۱۳, ۱۳۹۵

آموزش طراحی کاتالوگ مقدمه

آموزش طراحی کاتالوگ مقدمه

آموزش طراحی کاتالوگ مقدمه

طراحی کاتالوگ مقدمه ، مبحثی پر پیچ و خم در سامانه طراحی کاتالوگ رضاگراف ، با توجه به وجود بانک مقالات طراحی کاتالوگ که طی ماه های گذشته در امر طراحی بنر یا طراحی بروشور و طراحی کارت ویزیت در اختیار کاربران محترم قرار دادیم . این بار بخشی جدید و کاربردی همراه شما هستیم که میخواهیم به صورت دقیق تر به موضوع کاتالوگ بخصوص طراحی کاتالوگ بپردازیم . همواره طراحان بسیاری در کشورمان هستند که شاید تجربه کمتری در امر طراحی های چاپی داشته باشند .

مبحث چاپ ساختاری کاملا متفاوت در امر طراحی دارد . چرا که حتی شما یک طراح حرفه ای باشید ، با ایده های جدید و خلاقانه که توانایی اجرا هر طرحی را در هر قالب و فرمی داشته باشید جهت چاپ طرح خود حتما نیازمند یک دانش اولیه و آشنایی با برخی تکنیک های مهم هستید . تکنیک هایی که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید طراحی کاتالوگ خود در کنار رعایت اصول و قوانین چاپ به نحوی مطلوب به چاپ کاتالوگ یا بروشور خود بپردازید .

طراحی کاتالوگ مقدمه 

امروز و در این مطلب بیشتر به مقدمه آموزش طراحی کاتالوگ می پردازیم . خیلی از افرادی که دستی بر آتش طراحی دارند ، دارای ایده های نو و جدیدی برای طراحی هستند اما هستند افرادی که حتی تا به امروز هیچ تجربه ای در امر طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور حتی ( طراحی بنر و کارت ویزیت )  نداشته اند . اگر همراه ما باشید بزودی با تجربه ای جدید در امر طراحی آشنا خواهید شد ما در سایت ( طراحی بنر رضاگراف ) در کنار بانک مقالات کارت ویزیت ، مقالات طراحی لوگو و مقالات طراحی بنر  که در این مقالات به صورت کاملا تکنیکی و دقیق به بررسی عوامل متعدد درباره کاتالوگ ، بروشور ، بنر تبلیغاتی ، کارت ویزیت اشاره کردیم.

آموزش طراحی کاتالوگ با کمی تمایز

چیزی که این دوره را با دیگر دوره هایی که در اختیار شما قرار میدهد یک موضوع مهم هست و آن هم اشاره به نکات کلیدی فوق مهم برای طراحانی که می خواهند طراحی کاتالوگ را به چاپ برسانند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *