طراحی بنر
طراحی قالب بروشور
طراحی قالب بروشور
شهریور ۳۰, ۱۳۹۷
طراحی لوگو در فتوشاپ
طراحی لوگو در فتوشاپ
مهر ۵, ۱۳۹۷

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف

طراحی کاتالوگ با تحقیق از هدف ، یک مورد کلیدی است که قبل از چاپ کاتالوگ و حتی قبل از طراحی آن می بایست انجام شود . طی چند ماه گذشته با ارائه مقالات آموزش طراحی کاتالوگ به موضوعات مختلفی پرداختیم ، از ریز و درشت نکات در اجرای یک catalouge اشاره کردیم . حتی در لا به لای این موضوعات گریزی به اهمیت دادن به بازار مخاطب هدف زده ایم و گفتیم که طراحی بروشور و catalogue یا حتی طرح هایی نظیر کارت ویزیت و بنر بر چه اساسی اجرا و چاپ می شوند . آیا به مسائل در پیاده سازی طرح ها توجه میکنید و برای این موضوعات اهمیتی قائل هستید یا خیر . این ها مواردی مهمی هستند که نباید به سادگی از آن ها چشم پوشی و نادیده گرفته شود .

کاتالوگ ها و هدف های مشخص

چند موضوع چاپی وجود دارند که قطعا پیش از هر چیزی باید برای آن ها برنامه ریزی داشته باشید . جدا از طراحی بنر اینترنتی مانند گیف و فلش و تا حدودی کارت ویزیت . اما برای طراحی بروشور ، کاتالوگ ، تراکت و تبلیغاتی که به صورت کاغذی صورت میگیرند و که مستقیما با مشتری و مصرف کننده طرف هستید . حتما باید یک برنامه جامع و هدف مشخص شده بر روی مخاطب خاص خود داشته باشید ، برنامه ریزی کنید ، نیاز مشتریان را پیدا کنید و پس از آن به طراحی کاتالوگ و بروشور و چاپ آن بپردازید ، در این ارتباط عجله سودی ندارد و در بسیاری مواقع مضر هم می باشد .

تحقیق کنید و با یک دانش کافی برای تبلیغات خود قدم بردارید و اگر میخواهید هزینه ای برای آگهی صرف کنید ، به شیوه ای عمل کنید تا برای شما نهایت سود آوری را داشته باشد . خصوصا در وضعیت اقتصادی پیچیده ی این روزها که شاهد مسائل و مشکلات معتددی در حوزه کسب و کار ها هستیم . این مساله سبب می شود که به جای پرداخت به تبلیغات غیر هدف و غیر اصولی ، تفکر بیشتری انجام داده تا در نهایت بازخورد قابل قبول از آگهی خود بدست آورید .

تحقیق و بررسی پیش از طراحی کاتالوگ یک عامل مهم و ویژه است با اینکار شما به خوبی میتوانید کاتالوگ منحصر به فردی داشته باشید و در نتیجه بازدهی بالایی برای شما همراه داشته باشد .

 

از فروشگاه ما دیدن فرمایید :   فروشگاه طرح لایه باز گرافیکی

به نظر مشتریان احترام بگذاریم !

برای مثال شما یک تولید کننده تولیدات لوازم ارایشی و بهداشتی هستید و میخواهید برای برند و معرفی محصول یک طرح کاتالوگ طراحی و چاپ کنید . قبل از هر چیز باید تحقیقات خود را تا حد امکان کامل کنید که مشتریان شما به مواردی بیشتر از سایر آیتم ها احتیاج دارد و توجه میکند و یا بیشتر از چه محصولی استفاده می کنند . با اینکار شما از بین محصولات متعدد بخشی مهمی از صفحات طرح خود را به آن محصول اختصاص داده و در کاتالوگ جایگاه نمایشی مناسبی برای آن قرار دهید . این کار علاوه جلب توجه بیشتر ، بخوبی میتواند روی مشتریان هدف تاثیر گذارد باشد و آن را به خریدار مستقیم تبدیل کند . در کنار آن میتوانید به معرفی کوتاه شرکت ، محصولات دیگر و … بپردازید .

انتهای مطلب .

پارسی طرح

1 دیدگاه

  1. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها
    هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *