طراحی بنر
طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف
طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
کاتالوگ اینترنتی
کاتالوگ اینترنتی بهتر است یا چاپ کاتالوگ
آبان ۱, ۱۳۹۵

آیا کمپین تبلیغات بنری به برند سازی کمک میکنند

کمپین تبلیغات بنری

کمپین تبلیغات بنری

کمپین تبلیغات بنری و اینکه آیا این کمپین ها که در قالب نمایش بنر تبلیغاتی گذاشته می شود میتواند به برند سازی ما کمک کند . موضوعی است که امروز و در راستای مقالات طراحی بنر سایت رضاگراف کمی در مورد صحبت خواهیم کرد .

مزایای کمپین تبلیغات بنری یا شبکه تبلیغات

قبل از هر چیز به این موضوع بپردازیم که شبکه تبلیغات کلیکی یا همان ( شبکه تبلیغات بنری ) مزایای بسیاری دارد خصوصا برای شرکت های بزرگی که با کمبود بودجه برای تبلیغات از طریق طراحی بنر و ایجاد کمپین مواجه نیستند . این شبکه های به دیده شدن برند شما کمک می کند و با توجه به ابزار های موجود در طراحی بنر تبلیغاتی ، اگر کمی هوشمندانه به موضوع ایجاد کمپین بپردازید قطعا می توانید نتیجه مطلوب و قابل قبولی را دریافت کنید .

کمپین تبلیغات بنری

 • حتما بخوانید :
  • طراحی کارت ویزیت
  • طراحی بروشور
  • طراحی کاتالوگ
  • طراحی لوگو
  • طراحی ست اداری

بزرگترین ویژگی شبکه تبلیغات بنری

یکی از برترین ویژگی شبکه تبلیغات بنری این است شما میتوانید بنر تبلیغاتی خود در تعداد بسیاری از وب سایت های نمایش دهنده به نمایش بگذارید ، قالبا هر کدام از وب سایت هایی که بنر شما را نمایش می دهند دارای بیننده بسیاری هستند و یک حساب سر انگشتی پی خواهی برد که در هر ثانیه می توانید بنر سایت خود به کاربران میلیونی در فضای مجازی به نمایش بگذارید .

در کنار باید اشاره ای کرد ، در شبکه تبلیغات کلیکی شما میتوانید تعداد زیادی سایز بنر انتخاب کنید و اینکار به کمپین شما کمک خواهد که که تبلیغ شما بدون کمترین دغدغه ای در بیش از ۹۹ % وب سایت های نمایش دهنده در دید کاربران قرار گیرد .

آیا کمپین تبلیغات بنری به برند سازی کمک میکنند

پاسخ به این سوال بسیار ساده است اما در عمل کمی دشوار . که رعایت برخی اصول از جانب تبلیغ دهنده و اهمیت به طراحی بنر را طلب میکند . بحث برندسازی بحثی پیچیده و گسترده است که به هیچ عنوان نمیتوان در مقاله طراحی بنر به آن پرداخت ، اما برای برند سازی از راه کمپین بنر تبلیغاتی ( بنر گیف ) باید به نکات متعددی اشاره کرد . اگر برای تبلیغات بنری خود برنامه ریزی داشته باشید ، بودجه مناسبی صرف آن کنید و یک بنر تبلیغاتی متناسب با برند خود ایجاد کنید . بله ، این موضوع امکان پذیر است .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *