طراحی بنر
بنر محلی مناسب برای شناساندن لوگو
بنر محلی مناسب برای شناساندن لوگو
اسفند ۲۵, ۱۳۹۵
چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم
چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم ؟
اسفند ۲۷, ۱۳۹۵

استایل لوگو را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید

استایل لوگو

استایل لوگو

خوب در این مرحله باید بدانید که آیا لوگو ی طراحی شده برای شرکت یا کسب وکارتان مناسب است؟

سبک و استایل لوگو ی خود را با صنعتی که در آن مشغول به کار هستید هماهنگ و منطبق سازید ، به عنوان مثال یک شرکت حقوقی باید به دنبال توسعه اعتماد و اتوریتی در میان افراد باشد. به همین خاطر چنین شرکتی نمی تواند از کوسه ماهی به عنوان یک چیز خوش یمن در لوگو ی خود استفاده کند. اطمینان حاصل نمایید که لوگو ی شما صنعتی که در آن کار می کنید و نیز برندتان را به خوبی منعکس می کند. طراحی لوگو ی شرکت Moo Café که در آن از قهوه و بستنی استفاده شده است به خوبی در مورد کاری که انجام می دهد سخن می گوید.

استایل لوگو را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید

لوگو ی شرکت Piranha Collection نیز با دندان طراحی شده است. چیزی که در نگاه اول به نظر می رسد یک طراحی انتزاعی است که در واقع نشان دهنده piranha یعنی یک نوع ماهی است. شرکت gold bullion از نشان تجاری کلاسیک  استفاده کرده است که به نظر متمایز می رسد. این در حالیست که حرف E در نام شرکت نشان دهنده  میله های شمش طلایی است.

سعی کنید طراحی لوگو ی رقیبان خود را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید چه کاری می توانید برای بهبود آرم خود انجام دهید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید برخی از عناصر طراحی یکسان با سایر افراد در صنعت خود داشته باشید اما اگر در انجام اینکار افراط کنید طرح شما عالی نخواهد بود  و عکس العملی برعکس برای شما به همراه خواهد داشت . همخوانایی جهت انتقال درک صحیح از مفهوم کسب و کار در قالب نمایش آرم شرکت اثرات مثبتی دارد که اگر به صورت صحیح از آن بهره گیری شود . قطعا نتیجه ی آن رضایت بخش خواهد بود .

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه