طراحی بنر
تبلیغات گسترده تر با استفاده از آگهی های بنری موثر با رعایت نکات کلیدی تبلیغات
تبلیغات گسترده تر با استفاده از بنر های تبلیغاتی
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
بیشترین درخواست مشتریان بنر تبلیغاتی
بیشترین درخواست مشتری خدمات طراحی چیست ؟
اسفند ۲۵, ۱۳۹۷

افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

چه صاحب یک تجارت نوپا باشید و یا این که برندی قدیمی را مدیریت می کنید ، تبلیغات ، مهم ترین رکن در فروش و موفقیت شماست . از مزایای استفاده از بنر ها در تبلیغات ، افزایش بازدید یا ترافیک آن است. نحوه ی افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از تبلیغات بنری را در ادامه می خوانید .

نحوه افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

بعد از این که با کاربرد های مختلف بنر آشنا شدید ، باید به دنبال یک وب سایت مناسب جهت تبلیغات باشید . مواردی که در ادامه معرفی می کنیم ، راه های افزایش بازدید از طریق این این مدل اگهی می باشد که رعایت این تکنیک های و بررسی های لازمه می تواند کمک خوبی در راستا به شما داشته باشد .

جست وجوی عبارت تبلیغات بنری

ابتدا عباراتی نظیر تبلیغات بنری ، تبلیغات در سایت و … را جست وجو کنید . میان اولین جست وجو های گوگل یکی از وب سایت ها را انتخاب کنید.

مشاهده ی رتبه ی سایت

TrafficEstimate.com/Alexa.com را در نوار ابزار مرورگر وارد کنید تا بتوانید رتبه سایت را مشاهده کنید. این کار شما را از افزایش ترافیک وب سایتتان با نصب بنر در آن سایت ، مطمئن می کند.

انتخاب نوع بنر

دقت داشته باشید که بعد از انتخاب سایت ، به دنبال طراحی بنر دلخواه خود بروید .برخی از وب سایت ها انواع بنر ها را در سایت درج نمی کنند و برخی سایز های خاصی را برای تبلیغات در نظر میگیرند. با توجه به وب سایتی که قصد دارید تبلیغ در آن قرار بگیرد ، به بررسی های ابتدایی مختلفی بپردازید .

برای مثال : سایت مد نظر از چه ابعادی برای نمایش آگهی شما پشتیبانی می کند ، محدودیت خروجی حجم نمایش طرح شما چه مقدار باشد و چه جایگاه نمایشی را برای شما در نظر گرفته اند . این ها مواردی هستند که می تواند در مراحل ابتدایی برای شما نقش مهمی داشته باشد .

استفاده از پلن های کوتاه مدت برای نمایش در سایت ها

سایت ها ، پلن های مختلفی برای درج banner advertising شما در نظر میگیرند. بعد از ددر اختیار داشتن یک طرح خوب و با کیفیت ، پیشنهاد ما این است که در ابتدا و در نسخه آزمایشی از پلن های ترجیحا یک ماهه استفاده کنید تا افزایش ترافیک را با استفاده از تبلیغات درج شده مشاهده کنید . اگر نواقصی در طرح نمایشی خود مشاهده می کنید نسبت به بر طرف کردن آن اقدام نمایید . از سوی دیگر اگر سایت نمایش دهنده برای شما راضی کننده نباشد می توانید پس از مدت یک ماهه نسبت به تغییر پلن خود اقدام کنید و سایت های دیگری را مورد ارزیابی قرار دهید .

البته برای اینکه در صرف هزینه تبلیغاتی خود به صورت هدفمند تر اقدام نمایید ، می بایست بررسی های خود را بر اساس یک چارچوب مشخص انجام دهید . تمام جوانب بازاریابی را در نظر بگیرید . از ارائه نوع خدمتی که ارائه می دهید تا صفحه فرود نمایشی شما برای کاربر می تواند از نکات مهم دیگر باشد که این موارد قبل از اقدام به شروع کمپین تبلیغاتی می بایست مورد تحلیل و بررسی شوند تا پس از اجرای کمپین تبلیغاتی نتایج به بهترین نحو بازخورد داشته باشد .

 

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *