طراحی بنر
سایزهای جدید بنر تبلیغاتی
سایزهای جدید بنر تبلیغاتی
شهریور ۸, ۱۳۹۷
متن بنر تبلیغاتی
متن بنر تبلیغاتی
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷

الفبای اجرای طرح کارت ویزیت

الفبای اجرای طرح کارت ویزیت

الفبای اجرای طرح کارت ویزیت

الفبای اجرای طرح کارت ویزیت

بسیاری از مردم ارزش داشتن یک طراحی کارت ویزیت خوب و حرفه ای را نادیده می گیرند شاید هم کوچک بودن business card که به حالت  یک مقوا براق یا مات با ذکر چند نوشته که روی آن نوشته شده است را نادیده و توجه ای به آن ندارند ، در مقالاتی که در مورد باید و نباید های کارت ویزیت و یا دلیل استفاده از کارت ویزیت در دنیای امروز ذکر کردیم بی شک به اهمیت کارت های کسب و کار بازرگانی و تجاری بیشتر پی خواهی برد .

پس از راه اندازی کسب و کار هنگامی که میخواهید چاپ کارت ویزیت را سفارش دهید شاید کمی تردید داشته باشید اما برای انتخاب نوع و جنس کارت خود به تردید می افتید که جنس ارزان قیمت را انتخاب کنید یا گران قیمت ، به واقع وقتی جدا از بخش طراحی که باید ویژگی های جذابی را دارا باشد ، جنس آن هم حائز اهمیت است و در عین حال حساس برای بیشتر مردمانی که میخواهند از Card شما بهره مند شوند .

نکات طراحی کارت ویزیت :

اینکه طرح را به دست خود انجام دهید یا به یک طراح متخصص بسپارید بسیار متفاوت و مهم است ، اما اگر اصرار به طراحی توسط خودتان دارید حتما به نکات لازم به توجه برای طراحی کارت دقت داشته باشید ، از جنسی که انتخاب میکنید و اینکه کارت مد نظر در چه اندازه به چاپ رسد ، آیا لبه ی آن ساده و صاف است یا موضعی دورگرد . آیا این مواردی که بسیار مهم به حساب می آیند مانند فاصله لبه های کارت ویزیت و متن هایی که در طرح کارت ویزیت انتخاب کرده اید ، توجه و دقت کافی در استفاده و انتخاب ان ها داشته اید یا خیر .

آیا تعیین کرده اید که میخواهید متن های خود را عمودی قرار دهید یا افقی ؟ ، ایا از تصاویر استفاده میکنید که مغایر با قوانین و شئونات اسلامی نباشد ؟ ، آیا از رنگ استاندارد استفاده کرده اید یا خیر ؟

تمام مواردی که در بالا به آن اشاره کرده ایم مهم هستند و طبعا اگر میخواهید سفارش کارت ویزیت را به یک مرکز طراحی نسپارید حتما نیازمند توجه شما می باشد و عواقب ناشی از عدم رعایت اصول و استانداردهای طراحی به عهده شخص شما می باشد و چاپخانه  افست هیچ مسئولیتی را این باره نمیپذیرد .

در برخی موارد صاحبان کسب و کار ترجیح می دهند به جای سپردن طراحی خود به یک طراح مختصص ، از ابزارهای آماده و آنلاین برای این امر استفاده کنند و هزینه ای بابت یک طراحی اختصاصی پرداخت نکنند . در نظر داشته باشید همیشه استفاده از طرح ها و ابزارهای آماده پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود . در واقع طراحی به صورت ریشه ای و استاندارد باید بر اساس شناخت دقیق مخاطب کارت شما صورت گیرد و تنها اکثر مواقع طراحی استاندارد می تواند برای شما نقش موثری را ایفا کند تا یک طرح آماده و ابزار های پیش فرض کارت ویزیت ، در این مواقع هیچگاه نمی توانیم پیشنهاد کنیم که از طرح های پیشفرض بهره مند شوید ،مگر در شرایطی که محدودیت های بسیاری داشته باشید ، چه از نظر زمان و چه نظر پرداخت هزینه طراحی .

انتهای مطلب .

مجموعه پارسی طرح ( رضاگراف پیشین )

1 دیدگاه

  1. domain گفت:

    ممنون از مقاله شما مطلب بسیار آموزنده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *