طراحی بنر
الفبای اجرای طرح کارت ویزیت
الفبای اجرای طرح کارت ویزیت
شهریور ۱۰, ۱۳۹۷
طراحی کارت ویزیت با توجه به نوع کسب و کار
طراحی کارت ویزیت با توجه به نوع کسب و کار
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی و میزان اثر بخشی آن در طراحی

اهمیت اینکه چه متن یا چه شعار های تبلیغاتی سودآوری در طراحی بنر برای نمایش طرح خود انتخاب می کنید به حدی است که میتواند یک کمپین تبلیغاتی بزرگ و یا حتی کوچک را با اختلاف زیادی ، با شکست و یا پیروزی مواجه کند . خیلی افراد به ویژه مدیرانی که برای شروع و سرمایه گذاری در عرصه تبلیغات مجازی پا میگذارند در تکاپو و تفکر به اینکه چه متن یا چه شعاری برای طراحی بنر تبلیغاتی خود انتخاب کنند می افتند . امروزه وقتی به تبلیغات با مفهوم از طریق تصاویر یا همان تبلیغات بنری اینترنتی نگاهی می اندازیم پیشرفت شایانی را در بخش های مختلف و تاثیر آن برای موفقیت یک کمپین مشاهده می کنیم که میتوان به متن ، المان ها ، عناصر گرافیکی و حرکات موشن جذاب استفاده شده در آن اشاره داشته باشیم .

اما در این بین همچنان هستند شرکت هایی که برای تبلیغ و نمایش آگهی خود از متن های پیچیده و طولانی استفاده می کنند و با این کار به جای تاثیر مثبت در روند جذب مخاطب ، بر عکس و در جهت مخالف عمل کرده و تاثیر منفی در طراحی بنر و نمایش آن می گذارد .

اهمیت انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

برای انتخاب یک متن یا شعار برای درج در تبلیغات کافی است به چند کلمه ی موثر و جذاب فکر کنید ، متن های خود را تا جایی که امکان دارد کوتاه و مختصر ذکر کنید و به جای توضیح در مورد خدمات قابل ارائه ، آن را به یک تیتر – عنوان یا شعار ۲ الی ۳ کلمه ای تبدیل کنید ، این امر نه تنها به ضرر شما نیست بلکه کمک میکند تا بیننده ای که در سایت های اینترنتی طرح شما را مشاهده میکند در زمان اندکی که برای مطالعه و مرور یک صفحه می گذارد زمانی را هم صرف مشاهده بنر تبلیغاتی شما کند که این امر مستلزم ایجاد یک طرح جذاب و متن تبلیغاتی مناسب است .

عوامل متعددی برای موثر بودن یک طرح و آگهی تبلیغاتی دخیل هستند ، که امروز تنها به یک مورد مهم ( انتخاب متن ) اشاره داشتیم . در آخر مجددا پیشنهاد میکنیم ، استفاده از شعارهای طولانی و کسل کننده به جد بپرهیزید و با اینکار کمک زیادی به جذب مخاطب banner و افزایش نرخ کلیک تبلیغات خود کنید .

توجه به این نکته که ، امروزه کاربران زمان زیادی را صرف مشاهده ی طرح های تبلیغاتی نمیکنند و این مساله کار برای ثبت یک آگهی پر بیننده بیش از پیش دشوار می کند . در این راستا توجه به نکاتی در مقالات آموزش طراحی بنر و در حوزه تبلیغات اینترنتی ذکر می شود میتواند کمک خوبی برای افزایش جذابیت و استاندارد های جذب مخاطب در طرح شما داشته باشد . تفاوت ها و استفاده درست از ابزارهای تبلیغاتی همیشه برای متمایز شدن به شما کمک میکند تا تبلیغات موثر تری صورت دهید ، همواره تلاش خود را در مسیری قرار دهید تا بتوانید تبلیغات خود را با متن های آگاهانه ، دقیق و هوشمندانه انتخاب کنید تا طرح شما از سایر طرح ها متمایز شده و کاربران آگهی شما را به خوبی دنبال کنند .

لینک کوتاه مطلب : https://parsitarh.com/?p=9613

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *