طراحی بنر
ترکیب ابزار Pen و ابزار Brush در فتوشاپ
ترکیب ابزار Pen و ابزار Brush در فتوشاپ
آذر ۲۷, ۱۳۹۵
تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی
تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی
آذر ۳۰, ۱۳۹۵

اهمیت ابزار انتخاب یا Select فتوشاپ

اهمیت ابزار انتخاب در نرم افزار فتوشاپ

اهمیت ابزار انتخاب در نرم افزار فتوشاپ

اهمیت ابزار انتخاب ، در نرم افزار فتوشاپ جزو اصلی ترین ابزارهای در دسترس برای طراحی می باشد ، کاربرد این ابزار به حدی می باشد که شما در بسیاری از طراحی ها مورد استفاده قرار میگیرد . اگر شما بخواهید طراحی بنر تبلیغاتی درست کنید یا کاتالوگ یا بروشور و حتی کارت ویزیت و … حتما به این ابزار پرکاربرد احتیاج پیدا خواهید کرد .

اهمیت ابزار انتخاب در نرم افزار فتوشاپ

اهمیت ابزار انتخاب یا Select فتوشاپ

به واقع می توان این ابزار را باید جزو کلیدی ترین ابزارهای نرم افزار فتوشاپ بدانیم بطوری که هنگامی که این ابزار را از نرم افزار جدا کنند ، به هیچ عنوان نمی توانید طراحی مناسب و یا طراحی را شروع و یا به پایان برسانید . قدرت این ابزار به حدی است که شما در نسخه های جدید فتوشاپ طی چند سال گذشته تا به امروز شاهد افزوده شدن این ابزار به چند حالت مختلف برای دسترسی آسان تر هستید که سازندگان فتوشاپ در کمپانی ادوبی بر اهمیت این ابزار بین کاربران واقف و آن را در محلی مناسب و کاربری آن را برای طراح بنر ، کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت ، لوگو و … بسیار آسان تر از گذشته کرده اند .

کاربری ابزار Select در نرم افزار های مختلف طراحی 

این ابزار تنها به یک نرم افزار طراحی خلاصه نمی شود ، اگر اهل طراحی گرافیک و نرم افزار قوی دیگری مثلا افترافکت ، ادوبی ایلوستریتور ، نرم افزار کورل دراو و … باشید به خوبی مشاهده میکنید که سازندگان این نرم افزار ها با اهمیت ابزار انتخاب بین طراحان واقف هستند و طراحان گرافیک اگر میخواهند طراحی لوگو انجام دهند یا طرح های دیگر مثل بنر ، کارت ویزیت و … بتوانند دسترسی آسان تری داشته باشد و مسیر طراحی را به خوبی طی کنند.

در جلسات بعدی و در سری آموزش فتوشاپ با آموزش ابزار انتخاب ، اینکه چطوری بتوانیم با استفاده از این ابزار انتخاب قسمتی از عکس در فتوشاپ را داشته باشیم و بررسی ویژگی های آن در خدمت شما خواهیم بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *