طراحی بنر
لوگوهایی با تاریخ انقضا
لوگوهایی با تاریخ انقضا ده ها ساله !
اسفند ۳۰, ۱۳۹۵
لوگو را برای مشتریان طراحی کنید
لوگو را برای مشتریان طراحی کنید نه خودتان !
فروردین ۳, ۱۳۹۶

ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است؟

ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است

ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است

اطمینان حاصل کنید که طراحی لوگو شما انعطاف پذیر است :

ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است ؟

ایا بزرگ کردن لوگو یا کاهش اندازه آن می تواند از کیفیتش بکاهد؟ ایا می توانید لوگو را برای مقاصد بازاریابی نیز مورد استفاده قرار دهید؟ یا پیام لوگو در اندازه ها، رزولوشون ها و عناصر مختلف از بین می رود؟ لوگوی صنایع S&S به خوبی تطبیق شده است و قرار گرفتن عمودی یا افقی آن تغییری در کیفیت ایجاد نمی کند. این طراحی لوگو را می توان به خوبی از کاغذ بر روی محصولات انتقال دارد. به خاطر سادگی‌اش، تبدیل تصویر و متن از رنگ کامل به خطوط تک رنگ بسیار ساده است.

ترکیبی از لوگو ی نوشتاری/ طلسم همچون لوگوی Rye HVAC به راحتی قابل تکثیر است. اطمینان حاصل کنید که تمامی عناصر و رسانه هایی که لوگو ی شما را در خود خواهند داشت در نظر می گیرید و نحوه انطباق لوگو با این رسانه ها را مورد بررسی قرار می دهید. یک طراحی بسیار پیچیده کار انتقال را بسیار دشوارتر می سازد. شما می توانید همیشه از طراح خود بخواهید نسخه های اصلاح شده از لوگو را برای مقاصد مختلف در اختیارتان بگذارد. با اینکار تصویری بهتری از نمایش آرم خود در فرم و مقیاس های مختلف مشاهده میکنید که در صورت وجود نقص در قسمت هایی از میتوانید با رفع آن ها یک آرم تجاری واکنشگرا تهیه کنید و خیالتان از آینده نمایش آن راحت شود .

لوگو خود را برای سطوح مختلفی طراحی کنید 

در آینده هنگامی که کسب و کار شما رشد مناسبی پیدا کند . قطعا به تبلیغات گسترده تری میپردازید ، اعم از طراحی کارت ویزیت ، طراحی بنر و … که هرکدام این طرح ها ، قسمت هایی به معرفی لوگو شما اختصاص داده می شود که در صورتی که یک نماد مناسب برای برند خود داشته باشید . میتوانید از تمام پتانسیل ها برای معرفی برند خود استفاده کنید .

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *