طراحی بنر
تخفیف ویژه طراحی بنر 2تا6 بهمن
تخفیف ویژه طراحی مخصوص مشتریان وفادار
بهمن ۲, ۱۳۹۵
برخی با دیدن این پوستر گارد می‌گیرند
برخی با دیدن این پوستر گارد می‌گیرند
بهمن ۶, ۱۳۹۵

بروشور های خلاق و خیره کننده

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق ، جزو دسته طراحی بروشور ی هستند که شاید کمتر در کشور مان بتوانیم آن را مشاهده کنیم . بنا به دلایل متفاوت کمتر شرکتی در کشورمان ریسک این موضوع را میپذیرد که هزینه زیادی صرف کند و منتظر نتیجه گرفتن  جبران هزینه بالای تبلیغات خود باشد . شاید این یکی از موارد جدی برای صاحبان کسب و کار و تولید کننده ها باشد که کمتر برای طراحی بروشور و یا طراحی کاتالوگ خود هزینه می کنند . در پی آن وقتی استقبال خوبی از طرح های خلاق نشود ، به طور طبیعی کمتر شاهد اینگونه تبلیغات خلاق و جذاب در سطح جامعه خواهیم بود .

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق ( سطح یک )

عامیانه ترین نوع چاپ در کشور به چند دسته کاغذ تقسیم می شود که با توجه به استقبال کسب و کارها در قالب فرم عمومی مورد استفاده قرار میگیرد . اما چرا نباید برای هدف خود ریسک انجام دهیم ، ریسکی که شاید در پی آن پیروزی بزرگی همراه باشد ! .

خیلی ها بر این باور هستند که در کشور مان توانایی ایجاد طرح های خلاقانه چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ چاپ وجود ندارد ، پباید با اطمینان اشاره کنیم که توانیم ایجاد چنین طرح های جذابی وجود دارد اما کمتر در جامعه تبلیغاتی کشور شاهد آن هستیم و آن هم بدلیل صرف هزینه زیاد برای طراحی بروشور و کاتالوگ در این سطح می باشد . که همین امر باعث کمتر دیده شدن آگهی های چاپی این چنین در اطراف خود می شود .

چاپ و طراحی بروشور های خلاق

از دو جهت باید به این نوع Borchure نگاه کرد ، از جهتی در مرحله اول به طراحی بروشور ، که باید مواردی تکنیکی در لحاظ شود و جهت نوع پیاده سازی و انتخاب جنس و فرم چاپی Brochure که این دو در کنار هم تشکیل دهنده ی کار خلاقانه و خیره کننده برای مشتریان شما و حتی مصرف کننده گان شما می شود .

نمونه بروشور خلاق

طراحی بروشور های خلاق

طراحی بروشور های خلاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه