طراحی بنر
طراحی لوگو های فلت
لوگو های فلت طراحی شده و ماندگار
اسفند ۲۰, ۱۳۹۵
تخفیف نوروزی رضاگراف
تخفیف نوروزی رضاگراف
اسفند ۲۲, ۱۳۹۵

بعد از طراحی لوگو چه کاری می توان با آن انجام داد؟

بعد از طراحی لوگو

بعد از طراحی لوگو

خوب فرض کنید شما کسب وکار خود را آغاز کرده اید و در مسیر خود قرار دارید. نام کسب وکار خود را انتخاب کرده اید، ایده ای برای محصولات یا خدمات خود دارید، در مورد طراحی سایت تصمیم گرفته اید و در نهایت طراحی لوگو ی خود را آماده کرده اید. خوب تبریک می گوییم. طراحی و آماده سازی لوگو یکی از مراحل برجسته و مهم در مسیر کسب وکارهاست. زمانی که طراحی لوگو ی شیک، رنگی و زیبای شما در صفحه نمایش رایانه تان خودنمایی می کند سرشار از احساس غرور و شادمانی خواهید شد. اما ممکن است در این میان سردرگم شوید و از خود بپرسید: خوب حالا شرکت من یک لوگو ی جدید دارد . این موضوع عالی است  اما چه کاری می توانم با این لوگو انجام دهم؟

اصلا نترسید. ما در این مقاله چند بخشی از سری مقالات طراحی لوگو به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید لوگو ی طراحی شده خود را مورد استفاده قرار دهید.  با اینکه داشتن یک لوگوی زیبا و منحصر به فرد برای کسب وکار شما عالیست اما کاری که بعدا با آن انجام خواهید داد تاثیر بیشتر و مهم تری بر روی کسب و کارتان دارد.

بعد از طراحی لوگو چه کاری می توان با آن انجام داد؟

 فایل مناسب لوگو را از طراح دریافت کنید :

خوب اجازه دهید در مورد این صحبت کنیم که داشتن لوگو واقعا به چه معناست. اینکه طراح شما یک طرح عالی ایجاد کرده و فایل JPEG آن را برایتان ارسال کرده است کافی نیست.بعد از اینکه آرم شما طراحی شد، باید از طراح خود بخواهید  فرمت ها و نسخه های متعددی از آن را در اختیارتان قرار دهد. شما به انواع مختلفی از فایل ها نیاز خواهید داشت تا بتوانید کارهای متفاوتی با آن انجام دهید. به عنوان مثال برای اینکه بتوانید آرم  خود را چاپ کنید باید فرمت خاصی در اختیار داشته باشید. برای تولید لوازم تبلیغاتی به یک نوع فرمت و برای کاربرد لوگو  در هدر سایت به فرمت دیگری نیاز خواهید داشت. به من اعتماد کنید.  برای انجام فعالیت های مختلف به فرمت مناسبی از لوگو نیاز دارید. بعد از اینکه طرح لوگو ی خود را تایید کردید از طراح بخواهید موارد زیر را برایتان ارسال کند:

طرح لایه باز لوگو

  • فایل وکتور( معمولا ادوبی ایلوستریتور یا فایل EPS) در رنگ های CMYK( برای چاپ) و RGB( برای صفحات نمایش دیجیتال)
  • نسخه پیش نمایش وب( JPG یا PNG)
  • فایل قابل ویرایش( باز هم باید فایل ادوبی ایلوستریتور یا فایل EPS را دریافت کنید)

اگر لوگوی گرافیکی دارید ممکن است بخواهید نسخه طراحی شده بدون متن را نیز دریافت نمایید.  در اختیار داشتن  تمامی فایل ها و فرمت های یک لوگو به شما کمک می کند در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید و همیشه مطمئن باشید چیزی که  برای تصمیم گیری در مراحل مختلف کسب وکار نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.

پایان بخش اول .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *