طراحی و تبلیغات فلش ، طراحی حرفه ای طرح های فلش و متحرک جذاب – کیفیت برتر تبلیغات

طراحی بنر فلش مدرن

با توجه به گسترده تر شدن هرچه بیشتر تبلیغات بنری در فضای اینترنت ، از این رو بنر فلش دارای محبوبیت خاصی در بین بازدیدکنندگان اینترنت و همچنین صاحبان کسب و کار شده است.

طراحی بنر فلش

طراحی بنر فلش

بنرهای فلش به دو بخش :

– بنرهای تجاری / که این نوع بنرها دارای متن افکت و تصویر می باشد

–  بنرهای فلش انیمیشن / که این نوع بنرها دارای سناریو پردازی و طراحی کاراکتر اختصاصی می باشد   ( در حال حاضر بنر فلش انیمیشن پذیرفته نخواهد شد )

طبیعاتا اگر بنر تبلیغاتی شما دارای جذابیت و کیفیت مناسبی نباشد ! برند و تجارت شما با شکست مواجه خواهد شد و با توجه به سرعت افزایش تعداد بنر ها در سایت های اینترنتی ، طبیعاتا بنر فلش شما باید دارای ویژگی هایی  باشد ، که از رقبای خود در این عرصه عقب نمانید .

رضا گراف سعی بر این داشته که در طراحی بنرهای خود ، موارد حرفه ای و اصول طراحی بنر را رعایت کرده و در عین حال بنر شما از جذابیت و کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

حال با توجه به موارد ذکر شده در بالا ، اگر مایل به ثبت سفارش طراحی بنر فلش خود هستید از این بخش ( ثبت سفارش ) و اگر مایل به مشاهده تعرفه طراحی هستید به این بخش ( تعرفه ها ) مراجعه فرمایید .

مراحل ثبت و ارائه خدمات طراحی   ۱- مشاهده نمونه کارها     ۲ – مشاهده تعرفه ها      ۳ – ثبت سفارش      ۴ –   پرداخت هزینه       ۵ – شروع طراحی و تحویل طرح

مشاهده نمونه های بیشتر …

طراحی بنر فلش

برچسب : طراحی بنرطراحی بنر تبلیغاتی

 

فروشگاه