طراحی بنر
به کارگیری عکس در طراحی کارت ویزیت
به کارگیری عکس در طراحی کارت ویزیت
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷
رنگ در چاپ کارت ویزیت
رنگ در چاپ کارت ویزیت
خرداد ۱۹, ۱۳۹۷

بنر تبلیغاتی فلش و علت خداحافظی زود هنگام

طراحی بنر تبلیغاتی فلش

طراحی بنر تبلیغاتی فلش

بنر تبلیغاتی فلش

در این مطب که در نسخه بروز شده می باشد به دلایل جایگزینی طراحی بنر گیف از فرمت فلش و به جنبه مختلف این موضوع که شاید برای برخی افراد همچنان جای سوال باشد می پردازیم .

تبلیغات با فرمت SWF

شاید قابل باور نباشد تبلیغاتی که روزی جزو بهترین ها و جذابیت ترین نوع تبلیغ در اینترنت به حساب می آمدند امروز خبری از آن ها نیست و تبلیغات ردی کمی از آن ها را مشاهده می کنیم .

بنرهایی که خیلی زود آمدند و خیلی زود هم نقش کمرنگی در تبلیغات پیدا کردند ، بطوری که این روز ها به صورت انگشت شمار شاهد این فرمت آگهی تصویری هستیم .

بنرهای فلش را میتوانیم  به عنوان برجسته ترین نوع نمایشی تبلیغات سایت ها بدانیم بنرهایی که با توجه به دارا بودن جذابیت فوق العاده و جلوه های بصری چشم نواز ی که قابلیت های فراوانی در طراحی به اجرا در می آمد برای برخی از کاربران اینترنتی محبوب و برای برخی دیگر مزاحم بشمار میرفت . البته آزار دهنده بودن آن ارتباط به پیکیره اصلی فلش ندارد و تنها به شیوه نا درست طراحان و تبلیغات غیر اصولی در صفحات وب بستگی دارد .

طراحی-بنر-تبلیغاتی-فلش

به نظر شما چه مساله ای باعث اوج گرفتن سریع نمایش فلش در تبلیغات سایت ها شد؟

شاید یکی از دلایل عمده آن وابسته به جلوه های بصری و انیمیشنی آن داشت و توانست حس خوبی را در بین کسانی که میخواهند طراحی بنر سفارش دهند یا افرادی که بیننده این نوع تبلیغات هستند انتقال دهد . بطوری که هیچ تبلیغ دهنده نمی توانست از سبک طراحی این مدل آگهی چشم پوشی کند .

انیمیشن های جذابی که توانستن طی چند سال متوالی از هر نظر جایگزین مناسبی برای بنرهای گیف به مراتبط ساده تر از فلش به حساب بیایند .

جمع آوری بنرهای تبلیغاتی فلش در تبلیغات سایت ها هنگامی آغاز شد که خبرها حاکی از مخرب بودن این نوع تبلیغات به سایت های نمایش دهنده به گوش رسید و دلایل متفاوتی برای این موضوع تا به امروز مطرح شده است .

دلایل عدم استفاده از بنر فلش

این که موتور های جستجو گر که عمده ترین راه افزایش منابع و بازدید نمایش دهندگان رو تشکیل میدهند در قوانین جدید خود نمایش بنر فلش را منع کرده و سایت های که از این فرمت چه در قالب تبلیغات بنری و …. استفاده شود تاثیر منفی بر روی سئو سایت نمایش دهنده خواهد گذاشت . علاوه بر آن دلایلی مبنی بر ، هنگام نمایش میزان مصرف مناسب سخت افزاری کامپیوتر ها هم اشاره شده بود .

با مرور زمان عدم از استفاده از تبلیغات فلش در وب سایت های اینترنتی فراگیر شد و امروزه به ندرت شاهد وب سایتی هستیم که از این فرمت تبلیغاتی استفاده کند . پیرو این محدودیت نمایشی ، امروزه تبلیغات با فرمت گیف جایگزین مناسب و بدون ایراد فلش شده است . بطوری که روزانه کمپین های متفاوت در ابعاد و سرمایه گذاری زیاد تبلیغاتی از طراحی بنر گیف بهره می شوند .

انتهای مطلب .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *