طراحی بنر
سامانه رضاگراف طراحی بنر
سال ۹۵ برای سامانه رضاگراف چگونه گذشت !
فروردین ۱۶, ۱۳۹۶
دنیای گرافیک
دنیای گرافیک با رضاگراف
فروردین ۲۳, ۱۳۹۶

بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟

بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟

بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟

صحبت های بسیار درباره طراحی بنر و یا تبلیغات بنری وجود دارد ، افراد مختلفی از دیدگاه گوناگون به موضوع بنر پرداخته اند . در این مطلب و در راستای مقالات طراحی بنر میخواهیم به عملکرد روش عملکرد بنر بیشتر بپردازیم .

بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟

اول از همه اجازه دهید ببینیم طراحی بنر از کجا بوجود آمد و به نوعی تبلیغات آنلاین از چه زمانی شکل گرفت .

Banner برای اولین بار در ۲۱ اکتبر ۱۹۹۴ در مجله Wired شکل گرفت ، به طوری که پس از مدتی کوتاه به نسخه آنلاین خود رسید که در سایت hotwired رونمایی شد و در به صورت تبلیغات آنلاین برای عموم به نمایش گذاشته شد .

اولین طرح بنر با موضوع طنز های مبارزات ( —- ) و ضرب و شتم به تصویر کشیده شد و پس از از طریق طراحی بنر به تبلیغ خدمات عمومی کشیده شد و با مرور زمان موزه ها و وب سایت ها مختلفی از تبلیغات آنلاین از طریق banner مورد استفا ده قرار دادند .

صنعت تبلیغات بنری

امروزه تبلیغات خصوصا از طریق طراحی بنر تبلیغاتی به وسعت زیادی رسیده است ، بطوری که شما شاهد اینگونه اگهی در نشریات ، رسانه های مجازی و اجتماعی مانند فیسبوک ، اینستاگرام و دیگر مکان هایی به نحوی با عموم سر و کار دارند هستیم .

هزینه تبلیغات بنری از طریق صفحه نمایش دیجیتال

طبق آمار ها و بررسی های انجام شده ، تبلیغات نمایش از طریق جستجو در ایالات متحده رو به کاهش است و در مقابل آن تبلیغات آنلاین از طریق ویدیو ، بنر ، رسانه های پر بیننده سهم بیشتری از تبلیغ دیجیتال را به خود اختصاص داده اند . این موضوع در دیگر کشور ها با اختلاف کمی در حال رشد می باشد ، حتی در کشورمان به وضوح شاهد پخش نسل جدید تبلیغات از طریق بنر تبلیغاتی در پلتفرم های مختلفی هستیم .

انتهای مطلب .

اختصاص رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *