طراحی بنر
مزایای استفاده از بنر برای تبلیغات آنلاین
مزایای استفاده از بنر برای تبلیغات آنلاین
اسفند ۲۷, ۱۳۹۷
تبلیغات تور مسافرتی
فروردین ۲, ۱۳۹۸

بنر تبلیغات سایت ورزش سه آذر ماه ۹۴

بنر تبلیغات سایت ورزش سه آذر ماه 94

بنر تبلیغات سایت ورزش سه آذر ماه 94

تبلیغات سایت ورزش سه

با وب سایت ورزش سه آشنایی دارید ، این وب سایت در حوزه اخبار ورزشی در تمام رشته ها فعالیت می کند و به انتشار جدیدترین اخبار می پردازد . نکته جالب بازدید بسیار بالای این وب سایت می باشد و از همین رو تبلیغات در این وب سایت شرایط متفاوتی برای نمایش دارد و به طور معمول باید برای تبلیغات سایت در ورزش سه هزینه بالاتری نسبت به وب سایت های معمول در نظر بگیرید . طبیعی است که با توجه به هزینه ای می پردازید ، بازخورد خوبی کسب خواهید کرد .

نمایش طراحی بنر شما در ورزش سه جایگاه نسبتا مناسبی دارد . خوب دیده می شود و بر روی طرح شما کلیک های زیادی توسط کاربران صورت میگیرد . یکی از دلایلی که اغلب برند های مطرح به سراغ نمایش آگهی در این وب سایت می رود ، بازدید مناسب و حضور تعداد زیادی از کاربران اینترنتی در وب سایت فوق می باشد .

 

 

برای اهمیت زیادی ندارد که طراحی بنر های تبلیغاتی وب سایت فوق توسط چه مجموعه ای طراحی شده است . اهمیت این مطلب بیشتر بر کیفیت آن هاست . برای ما این اهمیت دارد که تبلیغات شرکت به صورت صحیح انجام می شود یا خیر ، تبلیغ دهندگان برای تبلیغ خود جایگاه مناسب نمایشی در نظر میگیرند یا خیر . این روزها شرایط به گونه ای پیش میرود که شما نمیتوانید بی گدار به آب بزنید . حتما باید برای کسب موفقیت در تبلیغات خود در هر وب سایتی هوشمندانه عمل کنید . به نظر وب سایت ورزش سه یکی از ده ها وب سایت قوی در حوزه خبر ورزشی می باشد . از سایت ۹۰ تا سایت هایی به صورت حرفه ای از این حوزه فعالیت می کنند .

 

سوژه ی بررسی این مطلب رو تبلیغات سایت پربیننده ورزش سه قرار داده ایم و از بین تعداد زیادی از تبلیغات موجود در این وب سایت پربیننده چند بنر تبلیغاتی جذاب و موثر ( از نظر کارشناسان پارسی طرح ) را انتخاب کرده و به بررسی آن ها می پردازیم .

تبلیغات سایت ورزش سه

تبلیغات بامیلو :

معرفی اولین بنر برتر در تبلیغات سایت ورزش سه ، طراحی بنر فروشگاه اینترنتی بامیلو می باشد که توانسته به مناسبت بلندترین شب سال ( شب یلدا ) ، ترکیبی از رنگ هندوانه ای درون خود جای دهد و با استفاده از سرعت انتقال مناسب بین اسلاید ها ، فونت استاندارد و خوانا ، بکار گیری مناسب از فضای محدود بنر و جایگاه یا محل قرار گیری در وب سایت ورزش سه  اشتراک گذاشته و نمایش خوبی برای کاربران داشته باشد .

نکته : از شعار تبلیغاتی جذاب و محرک بامیلو در آگهی فوق که تاثیر بسزایی بر روی مخاطبان می گذارد ، به آسانی نگذریم .

تبلیغات سایت ورزش سه ( بامیلو )

بنر سایت شیکسون :

بنر شماره دو که به عنوان برترین طرح تبلیغاتی در آذرماه ۹۴ انتخاب کرده ایم و حضور پررنگی در تبلیغات سایت ورزش سه از خودش نشان داد ، فروشگاه اینترنتی پوشاک و زیور آلات شیکسون بود .
همانطور که در بنر تبلیغاتی شیکسون مشاهده می کنید باز هم از ترکیب رنگ هندوانه و مناسبتی استفاده شده و همانند بامیلو توانسته است از شعار تبلیغاتی خوبی هم استفاده کند ، اوج درخشش این بنر گیف در کوتاه بودن متن هر اسلاید و استفاده از کلمات ویژه مثل ( شب یلدا ) ، ( حراج ) و ( ۵۰ % تخفیف ) است که هر کدام از این کلمات می تواند در جای خود تاثیر مثبتی برای جذب بینندگان اینترنتی داشته باشد و مورد پایانی که در این  میتوانیم به آن اشاره داشته باشیم ، در اسلاید پایانی و استفاده از رنگ انحصاری برند شیکسون می باشد که طراح با استفاده از رنگ بنفش در دکمه فراخوان ( Call To Action ) بتونه مخاطب رو دعوت به محصولات سایت مربوطه کند .

 تبلیغات سایت ورزش سه ( شیکسون )

بنرهای برجسته ورزش سه :

با توجه به اینکه سعی بر این است بوده که در انتخاب برترین طراحی بنر تبلیغاتی ، خاص ترین ها ( در حال حاضر آذر ماه ۹۴ در ورزش سه ) را انتخاب کنیم و البته همانطور که خدمتتون عرض شد اگر انتخابی صورت میگیرد صرفا از دید کارشناسان مجموعه پارسی طرح می باشد  شاید در تبلیغات سایت ورزش سه بنرهای دیگری هم از رتبه خوبی در طراحی بر خوردار باشند که ما به آنها اشاره ای نداشته ایم به طور مثال تبلیغاتی که در زیر مشاهده می کنید .

تبلیغات سایت ورزش سه ( آسان پرداخت ، مدیران خودرو ، فیلم نت )

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه