طراحی بنر
طراحی کاتالوگ سینمایی
طراحی کاتالوگ سینمایی
آذر ۲۱, ۱۳۹۵
کاربرد ابزار های Adjustment فتوشاپ
کاربرد ابزار های Adjustment فتوشاپ
آذر ۲۵, ۱۳۹۵

بنر شب یلدا چالشی جدید برای فروشگاه های اینترنتی

بنر شب یلدا

بنر شب یلدا

بنر شب یلدا و چالش هایی که این روزها برای فروشگاه های اینترنتی و سایت های خدماتی تحت وب ایجاد کرده است . شب یلدا ، بلندترین شب سال ، بهانه ای مناسب برای مدیران بخش تبلیغات شرکت ها که با به بهانه ی شب یلدا تحولی در فروش محصولات و خدمات خود ارائه کنند .

طراحی بنر و تبلیغات بنری به سبک شب یلدا 

وقتی نزدیک سی ام آذرماه می شویم ، خصوصا در بحث تبلیغات خیلی مدیران برای تبلیغ خود به سفارش طراحی بنر در بحث اینترنت و حتی گاها پیش می آید که برخی شرکت ها که اهمیت بیشتری به تبلیغات میدهد حتی برای مناسبت های خود طراحی کاتالوگ یا طراحی بروشور خود را تغییر و مناسبتی به چاپ میرساند و از طریق آن به طرح های ویژه خود در این شب اشاره میکنند . ( البته این موضوع خیلی به ندرت انجام میشود )

بنر شب یلدا 

حدود ۱۰ الی ۱۵ روز مانده به شب یلدا ، فروشگاه های اینترنتی تکاپوی خود را برای تبلیغات بنری در این شب اماده میکنند ، طراحی هدر سایت خود را تغییر می دهند ، محصولات ویژه ی خود را در جایگاهی مناسب قرار میدهند و داخل وب سایت های خود از بنر تبلیغاتی ثابت برای هدایت کاربران استفاده میکنند . تخفیفات خوبی را بر روی خدمات و محصولات قابل فروش میچسبانند .

بازار داغ تبلیغات بنری و چالش جدید در شب یلدا

چالش رقابت نمایش آگهی از طریق بنر ، سخت ترین دغدغه در کنار مواردی مرتبط بحساب آید ، اینکه شما بتوانید در طراحی بنر تبلیغاتی از محصول خود دفاع کنید و با ارائه تخفیف های ویژه کاربران اینترنتی را بخوبی جذب کنید تا تشویق به خرید محصول شما شود یک دقت بالا و هوشمندانه را می طلبد .

بازهم نمونه بنر دو قطب بزرگ فروشگاه اینترنتی

در زیر دو نمونه بنر تبلیغاتی قرار داده ایم که چند روزی است توسط فروشگاه های معتبر بامیلو و دیجی کالا در تبلیغات اینترنتی اغاز شده و به مناسبت این شب طولانی ، از طراحی بنر گیف جذاب و خاصی استفاده کردن تا همواره جزو برترین های عرصه تبلیغات بنر فروشگاهی باشند .

بنر شب یلدا دیجیکالا

بنر شب یلدا دیجیکالا

بنر شب یلدا بامیلو

بنر شب یلدا بامیلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه