طراحی بنر
اقدامات لازم بعد انجام طراحی لوگو
اقدامات لازم بعد انجام طراحی لوگو
اسفند ۲۴, ۱۳۹۵
استایل لوگو
استایل لوگو را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید
اسفند ۲۶, ۱۳۹۵

بنر محلی مناسب برای شناساندن لوگو

بنر محلی مناسب برای شناساندن لوگو

بنر محلی مناسب برای شناساندن لوگو

در ادامه مقالات آموزش طراحی لوگو به بخش پایانی مراحل انجام کار بعد از طراحی لوگو رسیده ایم ، امیدواریم مرور خوبی بر بخش های قبلی این مطلب کرده باشید . بخش های قبلی ( بعد از طراحی لوگو چه کاری می توان با آن انجام داد؟ ، اقدامات لازم بعد انجام طراحی لوگو ، راهکارهای شناساندن طراحی لوگو به مخاطبان )

 

بنر محلی مناسب ، برای شناساندن لوگو

لوازم تبلیغاتی و جایگاه آرم :

اگرچه این شیوه برای همه کسب وکارها مناسب نیست اما بسته به مدل کسب وکاری که شما دارید، ایتم های تبلیغاتی می تواند یک روش جذاب برای ایجاد شناخت برند و وفاداری مشتریان باشد. شما می توانید لوگو ی خود را بر روی هر چیزی که به عنوان هدیه در اختیار مشتری قرار می دهید چاپ کنید. مواردی همچون خودکار، لیوان، کیف، تی شرت، برچسب، قاب موبایل از جمله ایتم های تبلیغاتی محسوب می شوند.

 نکته: اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، بهتر است حجم انبوهی از این موارد را سفارش دهید. با کیف های سفارشی، هزینه تولید کاهش پیدا می کند. هرچقدر هزینه صرف شده کمتر باشد، می توانید  هزینه بیشتری بر روی ایتم های منحصر به فرد صرف کنید.

عکس برگردان ها :

 یک عکس برگردان بزرگ  از لوگو ی خود ایجاد کنید و آن را در لابی دفتر خود بچسبانید. همچنین شما می توانید این برچسب را بر روی خودروی خود قرار دهید. این یک روش تبلیغاتی رایگان در سطح شهر است.

بنر ها :

بنر های Pull up برای رویدادهای بزرگ عالی هستند و می توانند توجه افراد را به خود جلب نمایند.

سخن نهایی:

کار کردن با یک طراح برای ایجاد لوگو ی خوب و جذاب  نخستین مرحله از سفری است که پیش روی خود دارید. برای اینکه بتوانید تاثیر لوگو ی طراحی شده را به حداکثر برسانید، باید بدانید که شما اولین فردی هستید که باید از آن استفاده کنید. لوگو ی طراحی شده را بر روی هر چیزی که در اطراف خود دارید قرار بدهید. هر چقدر آرم شما در معرض افراد بیشتری باشد کارکرد بهتری خواهد داشت. پس همین امروز دست به کار شوید و به این موضوع خوب فکر کنید.

انتهای بخش پایانی .

سربلند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *