طراحی بنر
دکمه فراخوان call to action
دکمه فراخوان یا call to action چیست
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶
دکمه Call To Action
نحوه استفاده صحیح از دکمه Call To Action
خرداد ۲۰, ۱۳۹۶

بهترین سایز برای تبلیغات بنری کدام است ؟

بهترین سایز تبلیغات بنری

بهترین سایز تبلیغات بنری

بهترین سایز تبلیغات بنری کدام است ؟ 

وقتی شاهد تعداد زیادی از سایز بنر تبلیغاتی برای نمایش تحت وب هستیم ، خالی از لطف نیست که در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم . شاید با مرور و بررسی این مبحث در تبلیغات اینترنتی خود با نگرش متفاوت تری اقدام کنیم و در پی نتیجه موثر تری دریافت کنیم . هر چند برای گرفتن یک نتیجه موثر می بایست در کنار رعایت اصول و استاندارد های مختلفی که برخی از آن ها را در > آموزش طراحی بنر اشاره کرده ایم انجام شود .

با این حال نقش مهم ابعاد در طراحی بنر جهت تبلیغات آنلاین بسیار مهم و کلیدی می باشد .

آیا الزامی برای استفاده از تمام سایزهای بنر وجود دارد ؟

پاسخ صد در صدی برای این سوال وجود ندارد اما این مسئله به عوامل زیادی بستگی دارد . اینکه شما برای تبلیغات خود چه میزان بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته اید . اهداف تبلیغاتی شما چیست ، ایا از طریق نمایش آگهی میخواهید برندسازی انجام دهید یا صرفا فروش محصولات خود . البته به نوعی این دو باهم مرتبط هستند و میتواند هر دو هدف به صورت متعادل از طریق بنر به مخاطب انتقال دهید . با این حال اگر شما با هدف برندسازی وارد بازار تبلیغات شده اید طبیعاتا به صرف بودجه و زمان زیادی احتیاج و استفاده از تمام سایزهای استاندارد و در کنار تبلیغات در سایت های پربازدید را به شما پیشنهاد میکنیم .

اما در صورتی بودجه محدودی دارید و در شروع راه هستید باید بصورت بهینه تری از سایزهای Banner استفاده کنید . بطور میانگین ۴ الی ۵ سایز جهت نمایش در سیستم تبلیغات کلیکی سایز مناسبی ست خصوصا هنگامی که اندازه ها را به صورت هدفمند انتخاب کنید . برای یک انتخاب خوب ، باید به بررسی وب سایت های اینترنتی بپردازید و سایزهایی که نسبت به دیگر سایزها بیشتر مورد استفاده قرار گرفته را انتخاب کنید .

در این راستا موارد دیگر هم هستند از جمله موضوع سایت و میزان بازدید وب سایت ها ، که در مقاله ای دیگر بزودی به آن اشاره خواهیم داشت .

سایزهای پربیننده از نگاه رضاگراف 

سایز بسیاری تبلیغات از طریق بنر در فضای اینترنت موجود است . اگر بخواهیم ترکیب کلی از ابعاد در کمپین های تبلیغات کلیکی را در نظر بگیریم ، ۱۵ الی ۲۰ سایز تقریبی وجود دارد و خارج از محدوده کمپین های شبکه تبلیغات کلیکی ، وب سایت هایی هستند که ابعاد انحصاری و مختص خود را دارند که مقدار کاملا متغییر است .

ما برای انتخاب پبتفروم های شبکه تبلیغات را در نظر گرفته ایم که این روزها شاهد روند رو رشد چشمگیری از آنها هستیم .

سایزهای پیشنهادی بنر تبلیغاتی :

  • سایز ۷۲۸ در ۹۰
  • سایز ۴۶۸ در ۶۰ ( ۹۰% قابل استفاده )
  • سایز ۳۰۰ در ۶۰۰
  • سایز ۳۰۰ در ۲۵۰
  • سایز ۳۳۶ در ۲۸۰
  • سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ ( قدیمی ، همچنان پربازده )

در نتیجه ، همچنان انتخاب شماست ، نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم تنها بخشی از طیف وسیع ملاحضات جهت تبلیغات موثر و مدرن می باشد که پیشنهاد برای نتیجه بهتر مقالات طراحی بنر ما را دنبال کنید .

انتهای مطلب .> بهترین سایز تبلیغات بنری

اختصاصی رضاگراف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *