طراحی بنر
نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی
نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی
مهر ۲۰, ۱۳۹۷
نقش مهم بنر تلگرام
نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

بهینه سازی متن در بنر و تاثیر آن

بهینه سازی متن در بنر

بهینه سازی متن در بنر

بهینه سازی متن در بنر تبلیغاتی میتواند اثرات مثبتی در روند طراحی بنر و نمایش آن برای کاربران داشته باشد . بسیاری از بنر هایی که امروزه مشاهده می کنیم که درون خود تعداد متن های زیاد و تصاویر متعددی را جای داده اند که به طور اصولی اینکار در banner ها صورت میگیرد .

کم دقتی اجرای طرح و کم توجهی به بحث کاربر پسند بودن Banner یکی از موضوعاتی که در اینگونه طرح های بیشتر نمود می کند ، بطوری که در برخی از این طرح ها ، به استاندارد های اگهی های بنری توجه خاصی نمیشود .

بهینه سازی متن در بنر 

گاها طرح هایی را مشاهده میکنیم که در آن تعداد زیادی متن یا شعار تبلیغاتی سود آور وجود دارد ، این متن ها وقتی از حد مجاز و استاندارد خود گذر میکند آزار دهنده می شوند و کاربران بجای جذب به آن ها ، از دیدن این Banner ها چشم پوشی میکنند . این مساله نه تنها برای شما سودی ندارد ، باید فکری هم به حال هدر رفت هزینه های صرف شده در تبلیغ خود کنید .

تصورات اشتباه برای طراحی بنر

اغلب مدیران تبلیغ دهنده بر این باور هستند که تا جای ممکن خدمات و فعالیت های قابل ارائه ی خود را درون یک طرح بنر با ابعاد  کوچک قرار دهند ، اما متاسفانه نمی دانند اینگونه بنر ها با توجه به شلوغی متون و … از جانب دید مخاطب رد خواهد شد و به دلیل کم حوصلگی کاربران ، کمتر توجه و یا اصلا توجهی به این طرح ها نمیکنند .

تفاوت بنر های خلوت و شلوغ در طراحی

اگر بخواهیم به عنوان یک طراح Banner برای طراحی یک طرح بنر مهم ترین مواردی که احتیاج است برای اجرای یک طرح استاندارد اشاره کنیم ، به دین صورت است که ما در طراحی با توجه داشته هایی که مشتری محترم در اختیارتمان قرار میدهد برنامه ریزی و ایده پردازی را انجام می دهیم ، وقتی متن های زیادی وجود داشته باشد ، به واقع دست طراح برای ایجاد و خلق افکت های متعدد و جذاب بسته میشود . و صرفا تمرکز بر روی نمایش متن ها خواهد رفت نه اعمال عناصر زیبای گرافیکی متحرک . در صورتی که اگر توجه داشته باشید معمولا طرح هایی موفق هستند که این موضوع را در آن ها به خوبی رعایت شده است .

در تبلیغات بنری خلوت ، تمرکز همزمان هم رو گرافیک کار بیشتر است و روی حرکات موشن گرافیک در Banner . که این موضوع توجه بیشتر مدیران تبلیغ دهنده برای انتخاب متن مناسب را تبلیغ را طلب میکند و باید توجه داشت ، هرچه کوتاه تر بنویسید و دقیق بنویسید نتیجه ی کار برای شما بهتر خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *