طراحی بنر
تبلیغات پرکلیک
تاثیر جایگاه بنر بر تبلیغات پرکلیک
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷
چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف
چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف
خرداد ۵, ۱۳۹۷

تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی

تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی

تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی

تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی

شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که چرا باید زمان و تایم یک بنر تبلیغاتی از یک میزان استاندارد و نرمالی خارج نشود ، این میزان حساسیت را بیشتر در کمپین های تبلیغات بنری مشاهده می کنیم و محدودیت هایی که در سیستم تبلیغات کلیکی وجود دارد به اهمیت این موضوع بیش از پیش می افزاید .

اهمیت مدت زمان یک طرح متحرک گیف هنگامی نمود میکند که شما برای تبلیغ وب سایت خود یک استراتژی درست تعیین کرده اید و به اهمیت نمایش بنر و تاثیر آن در فروش خود واقف باشید .

با وجود اینکه حدود ۱ سال انتشار این مطلب می گذرد ، اما همچنان برخی شرکت ها اسرار بر زمان بیشتر یک طرح گیف دارند و بر این باور نرسیده اند که هرچه زمان کوتاه تر باشد و محتوا به صورت دقیق انتخاب شود ، تاثیر گیف آن ها چند برابر می شود .

اهمیت زمان در بنر

در کنار مواردی که در مقاله ی گذشته در مورد ویژگی های بنر پرکلیک به آن اشاره کردیم ، زمان نمایش می تواند اهمیت ویژه و در عین حال موثر را برای شما به همراه داشته باشد . چراکه وقتی به میانگین زمان تخمین زده شده یک کاربر اینترنتی برای مرور یک صفحه وب سایت نگاهی می اندازیم متوجه این موضوع خواهیم شد که اکثر بینندگان اینترنتی در زمان کوتاه ( تقریبی ۳۰ ثانیه ) یک صفحه را از ابتدا تا انتها مرور میکنند و این امر موجب می شود که به این مساله سبب می شود که کمتر بتوانند به تبلیغات زیاد در یک صفحه توجه داشته باشد . خصوصا هنگامی که با یک طراحی بنر نامناسب و بی کیفیت مواجه شویم .

بر این موضوع آگاه باشید که دیگر کاربران زمانی را صرف تبلیغات کسل کننده و با مدت زمان زیاد نمیکنند . بیش تر متمرکز بر روی طرح هایی خلاق و جذاب هستند و البته که در مدلی دیگر از آگهی ها ، تبلیغات بنری تک اسلاید هم دارای ویژگی های زیادی است که هم زمان آن بسیار کوتاه است و هم جذابیت را در کنار سادگی در خود جای داده است .

banner باید به شیوه ای طرح آن انجام شود که بیننده و مخاطب شما در زمانی کوتاه حدود ۱۰ الی ۱۸ ثانیه بتواند با محتوای مناسب ( شعارهای تبلیغاتی کوتاه و موثر ) و طراحی جذاب و چشم نواز ، کاربران مجازی را به سوی صفحه ی فرود شما هدایت کند . در وب سایت های نمایش دهنده همچنان تبلیغاتی را مشاهده می کنیم که نه تنها اهمیتی به  مدت زمان و … نداده اند ، بلکه هیچگونه موارد استاندارد های اولیه را رعایت نکرده اند ، زمان زیادی را صرف نشان دادن متن های طولانی خود میکنند که این موضوع نه تنها تاثیر مثبتی نداشته بلکه تبلیغات با شکست سنگینی برای تبلیغ دهنده همراه خواهد بود .

تیم طراحی رضاگراف ، در طرح های خود همواره به مشتریان محترم توصیه می کنند که متن های کوتاهی را انتخاب کنند ، به دنبال قرار دادن تصاویر زیاد ، اسلاید های نمایشی زیاد بنر تبلیغ نباشند . تجربه چند ساله و تولید طرح های گیف تبلیغاتی بسیار ثابت کرده است که عدم رعایت این موضوع اثرات منفی خود را در نمایش تبلیغات شما نشان میدهد .

انتهای مطلب .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه