طراحی بنر
طراحی کاتالوگ آنلاین
طراحی کاتالوگ آنلاین
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷
اهمیت ویژه بنرهای سایز کوچک
اهمیت ویژه بنرهای سایز کوچک
شهریور ۲۴, ۱۳۹۷

تاثیر نمونه کار طراحی کاتالوگ برای مشتریان

نمونه کار طراحی کاتالوگ

نمونه کار طراحی کاتالوگ

تاثیر نمونه کار طراحی کاتالوگ برای مشتریان

هنگامی که تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار را ذهن خود ایجاد می کنید ، باید موارد متعددی که میتواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد دقت و توجه لازم را داشته باشید . قطعا از گذشته تا به امروز اکثریت مردم جهان در یک نقطه مشترک باهم قرار دارند و آن هم برقراری ارتباط مستقیم با تصاویر در طراحی ها ، نقاشی ها و … حال می تواند این یک تصویر عکس باشد یا یک تیزر تبلیغاتی و … علاقه مندی مردم به آن چیزی که در تصاویر می بینند بیشتر از آن چیزی است که میخوانند یا می شنوند .

مشتریان هر روز آگاه تر و دقیق تر خرید خود را انجام می دهند ، از سوی دیگر این مساله سبب می شود که صاحبان کسب و کار تکاپوی بیشتری برای موفقیت و رضایتمندی مشتریان هدف خود انجام دهند ، چرا که اگر از مسیر پیشرفت و بازاریابی مدرن جا بمانند کسب و کار آن با شکست جدی مواجه خواهد شد .

نمونه کار طراحی کاتالوگ برای مشتریان

در زمینه طراحی ، بخصوص طراحی کاتالوگ یا بروشور تبلیغاتی نقش نمونه کار شما بیش از موارد دیگر نمود خواهد داشت  چرا که در این دو نوع طراحی با توجه حساسیت بالاتری که نسبت به طرح های دیگر همچوننمونه کارت ویزیت ، نمونه بنر ، نمونه ست اداری ، طراحی تراکت و … بخصوص طراحی لوگو  ( لوگو همانند کاتالوگ ها و بروشور دارای حساست بالایی می باشد ) وجود دارد اغلب افراد با دقت بیشتری نمونه کار طراحی کاتالوگ یا بروشور را بررسی میکنند . دلیل این دقت را باید در برخی مواقع به حساسیت مخاطب و در برخی مواقع به سلایق شخصی  در نظر گرفت . به همین دلیل است که در صفحه سفارش کاتالوگ بخشی ویژه برای سفارش دهنده در نظر گرفته شده است که بتواند نمونه ای که مد نظر خود دارد را قبل از شروع طراحی برای شرکت طراحی کاتالوگ ارسال کند . چرا که وسعت بزرگ صنعت گرافیک ، طراحی امروزه به گونه ای ترکیبی از سلیقه ی صاحب کسب و کار و از سوی دیگر بر اساس دانش طراح و سبک روز طراحی مدرن انجام می پذیرد .

تاثیر نمونه کار طراحی کاتالوگ برای مشتریان چقدر است ؟

قطعا افرادی که خود را برای سفارش طراحی آماده می کنند قبل از هرکاری چند نمونه کار از شرکت های مختلف را مورد بررسی قرار می دهند که این امر به آن ها کمک میکند تا با ذهنی بازتر به نقش بندی ، تصاویر و المان های نزدیک به طرح کاتالوگ آشنا شده و پس از آن برای طراحی کاتالوگ خود اقدام کنند ، این مساله برای نزدیکی طرح جدید با درخواست شما کمک خواهد کرد .

نتیجه گیری :

هر روز بر تعداد کاتالوگ ها با طراحی های مختلف افزوده می شود و این موضوع انتخاب را برای کاربر یا مخاطبی که میخواهد اقدام به سفارش طراحی کند سخت تر و سخت تر میکند اما باید نظر داشت تنها راه کاری که می توان برای این موضوع در نظر گرفت این است که نمونه کارها تنها بخشی از مراحل طراحی و چاپ کاتالوگ صنعتی و تجاری هستند که باید ان را به عنوان بخشی مکمل برای آشنایی طراح با سلیقه مدیریتی شما در نظر بگیرد اما تمرکز بیشتر شرکت طراحی کاتالوگ بر روی محتویات ، خصوصیات ، تصاویر و … سفارش دهنده می باشد .

انتهای مطلب.

پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *