طراحی بنر
تبلیغات سایت شیپور
تبلیغات شیپور | علت توقف نمایش بنر تبلیغاتی
اسفند ۲۱, ۱۳۹۴
تاریخچه بنر تبلیغاتی
تاریخچه بنر تبلیغاتی بخش دوم
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۵

تاریخچه طراحی بنر تبلیغاتی

تاریخچه طراحی بنر سایت

تاریخچه طراحی بنر سایت

تاریخچه طراحی بنر تبلیغاتی

امروز در این مطلب میخوایم بر میگردیم به عقب تر و کمی در مورد بنر تبلیغاتی بیشتر صحبت بکنیم و نگاهی به تاریخچه اون داشته باشیم .

تاریخچه بنر : 

banner ها ، در گذشته دور شاید خیلی دنیای کوچکتری نسبت حال حاضر داشتند ، در سال های اخیر اولین گزینه ی فعال شده در ذهن شما بعد از نام بردن از طراحی بنر تبلیغاتی تنها به تبلیغات بزرگ و کوچکی که در اطراف جامعه شهری مشاهده می کردیم خلاصه می شد و اینکه تبلیغات به صورت فرم و از جنسی پارچه و یا کاغذی چاپ شده در سایز هـــــای متفاوت ارائه می شدند .

فرم و مکان هــــای پرکاربرد بنرها در سال های گذشته :

عموما بنرها بر سر در فروشگاه ها و مارکت ها ، تابلوهـــــــای خیابانی و اتوبان ها و معابر ، نمایشگاه ها و …قرار می گرفتند و در اینگونه آگهی ها ، طرح تبلیغاتی شما طراحی و جهت تکمیل و چاپ آن ، می بایست طرح اجرا شده رو به چاپخانه ارائه می کردید . اما در حال حاضر و سال ۱۳۹۴ ، اما در حال حاضر و در سال ۱۳۹۷ دنیای تبلیغات و بنـــر ها به حدی پیشرفته و گسترده شده اند که تبلیغات بنری را در حالات ، بخش ها ، نوع کاربری و پلفرم های متفاوتی مشاهده  و می توان آن ها را تقسیم نمود .

طراحی بنر امروزه به صورت حرفه ای تر از گذشته ، با سبک و روش های مدرن تری طراحی می شوند و در دید عموم قرار میگیرند . این موضوع هم از نظر سبک طراحی و هم از جایگاه نمایش نسبت به گذشته متفاوت تر شده است .

تبلیغات بنری برای نمایش در سایت هــــای اینترنتی ، از جمله شبکه هــــای اجتماعی ، نمایش در قالب تبلیغــــات کلیکی ( شبکه تبلیغات ) ، پیام رسان ، انجمن ها و … امکان پذیر است .

در بخش دوم به فرمت های بنر تبلیغاتی می پردازیم .

 

2 دیدگاه ها

  1. پیکسر گفت:

    مررررررسی بابت مطالب مفیدتون

  2. خواهش میکنم ، نظر لطف شماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه