طراحی بنر
خلق لوگوی جذاب و چشم نواز
خلق لوگوی جذاب و چشم نواز
فروردین ۵, ۱۳۹۶
لوگو های عمومی شکل
لوگو های عمومی شکل انسان ، کره زمین ، نمودار !
فروردین ۷, ۱۳۹۶

تایپوگرافی عامل مهم در لوگو

تایپوگرافی عامل مهم در لوگو

تایپوگرافی عامل مهم در لوگو

تایپوگرافی عامل مهم در لوگو :

فونت همانند رنگ ها پیام برند شما را به مخاطب منتقل می کند. طراحی لوگو یی که برای عکاسی Blue Wedding انجام شده است در برگیرنده فونت اسکرپیت است زیرا رسمی و شیک است. شرکت Cooper Law Partners از فونت serif کلاسیک بهره برده است. شرکت Nest که محصولات امنیت منزل و بهره وری انرژی را ارائه می کند از حرف n برای ایجاد یک درب در ایکون اپلیکیشن خود بهره برده است.  حالا هر کدام از این لوگو ها را با فونت Comic Sans تصور کنید. حالا متوجه می شوید که چرا انتخاب فونت مناسب در لوگو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ایده های هوشمندانه در آرم شرکت :

هرگز تاثیر  و جذابیت یک لوگو ی هوشمند را دست کم نگیرید. اسنپ چت که یک پیام رسان موبایلی است به کاربران خود اجازه می دهد تصاویر خود را به اشتراک بگذارند. چه چیزی بهتر از یک شبح می تواند چنین قابلیتی را به تصویر بکشد؟ Slack که یک پیام رسان فوری و سیستم همکاری است برای نشان دادن فعالیت خود از هشتک استفاده کرده است. این موضوع نشان دهنده فعالیتی است که آن ها در مرتبط کردن تیم های مختلف انجام می دهند. خوب حالا که می دانید چگونه باید طراحی خود را مورد قضاوت قرار دهید ، قادر خواهید بود آرم خوب و موثری طراحی کنید.

 

ایده های هوشمندانه در آرم شرکت

ایده های هوشمندانه در آرم شرکت

در نظر داشته باشید ، اگر مقالات طراحی لوگو مورد بررسی و مطالعه کرده باشید به موارد زیادی برای بهبود هرچه بیشتر یک نماد تجاری اشاره کردیم . با در نظر گرفتن تمام آن موارد ، تایپوگرافی جذاب و خوانا متناسب با برند همراه با خلق یک ایده هوشمندانه که کاملا مرتبط با موضوع و کسب و کار شما باشد . نکته ای بسیار مهم و کاملا کلیدی است که مستقیما روی مخاطبان شما تاثیر گذار خواهد بود .

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *