طراحی بنر
شعار های تبلیغاتی سود آور در طراحی بنر
شعار های تبلیغاتی سودآور در طراحی بنر
اسفند ۱۲, ۱۳۹۴
تاریخچه طراحی بنر سایت
تاریخچه طراحی بنر تبلیغاتی
فروردین ۶, ۱۳۹۵

تبلیغات شیپور | علت توقف نمایش بنر تبلیغاتی

تبلیغات سایت شیپور

تبلیغات سایت شیپور

تبلیغات شیپور

طراحی بنر رضا گراف : قطعا اسم شیپور برای شما باید آشنا باشه ، وقتی کلمه شیپور به زبونمون میاد خود من به شخصه به یاد استادیوم آزادی میوفتم و هیاهوی شیپور چیا ، اما اینجا موضوع خیلی با استادیوم آزادی فرق میکنه و میخواهیم در مورد شیپور پر سر و صدای تبلیغاتی صحبت بکنیم .

بخش دوم ( شیپور و علت کناره گیری از نمایش بنر تبلیغاتی  )

بخرید ، بفروشید ، لذت ببرید رو یادتونه ! البته تبلیغات شیپور رو هم که حتما یادتونه 

تبلیغات شیپور

امروز میخوایم بیشتر به بررسی طراحی بنر تبلیغاتی سایت نیازمندیهای شیپور و در مورد علت توقف نمایش بنر تبلیغاتی یا تبلیغات سایت شیپور صحبت بکنیم .

طراحی-بنر-تبلیغاتی-شیپورالان که دارم این مطلب رو برای شما می نویسم،به جرات می تونم بگم نزدیک به ۶ ماه هست که دیگه از تبلیغات سایت شیپور خبری نیست ! ، اصلا همین موضوع من رو بیشتر راغب کرد تا سوالی که در ذهنم ایجاد شده رو با شما در میون بزارم ، که چطور شد که نیازمندی های شیپور در برحه ای از زمان با تبلیغات میلیاردی آمد و در ۲۴ ساعت شبانه روز میهمان صفحات اینترنتی ، شبکه تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی بود حالا در سکوت کامل نمایش تبلیغاتی بسر می برد .

پایان اهداف شیپور :

شاید مدیران و سرمایگذاران شیپور ( شرکت نت تجارت اهورا ) نیازی به ادامه نمایش بنر تبلیغاتی خود یا تیرز تبلیغاتی تلویزیونی ندیده اند و به اهدافی که داشتند رسیده اند و چه هدفی بزرگ تر از برند سازی !

قبل از هرچیز بد نیست با مدیر جوان و صاحب امتیاز سایت نیازمندیهای شیپور آشنا بشید .

برند سازی شیپور  :

فکر نمی کنم کمتر کسی نباشه که همین الان بخواد یک وسیله دست دوم بخره یا بفروشه و اولین گزینه که توی ذهنش ایجاد می شه شیپور نباشه ، شیپور تونست با بهترین نوع طراحی بنر تبلیغاتی و نمایش بنر تبلیغاتی خود در بیشتر از ۶۰ درصد سایت های پربازدید کشور + نمایش تبلیغ شیپور در تلویزیون در مدتی کوتاه در قفسه ذهن ما جا بگیره و گزینه اصلی خرید و فروش وسایل دست دوم و یا حتی نو مردم سراسر کشور بشه .
در زیر شما رو دعوت می کنم به مشاهده یکی از تبلیغات تلویزیونی سایت شیپور

و اما منتظر بخش دوم این مطلب باشید تا بیشتر با نمونه بنر تبلیغاتی و مقایسه شیپور با یک سایت بزرگ دیگر بپردازیم .


حتما بخوانید :

شعارهای تبلیغاتی جالب و سود آور انتخاب کنید

از شکست تا پیروزی در تبلیغات اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه