طراحی بنر
تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود
تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود
اسفند ۲۰, ۱۳۹۷
افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر
افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر
اسفند ۲۵, ۱۳۹۷

تبلیغات گسترده تر با استفاده از بنر های تبلیغاتی

تبلیغات گسترده تر با استفاده از آگهی های بنری موثر با رعایت نکات کلیدی تبلیغات

تبلیغات گسترده تر با استفاده از آگهی های بنری موثر با رعایت نکات کلیدی تبلیغات

یکی از مزایای تبلیغات بنری ، نمایش گسترده تر بنر و تبلیغات با طرح بنر شماست. با طراحی بنر ، می توانید همزمان آن را در وب سایت های مختلف به نمایش بگذارید و تبلیغات گسترده تری داشته باشید. حال آن که تبلیغاتی نظیر نصب تراکت ، استفاده از بیلبورد و …نمی تواند راهی مطمئن برای سودآوری باشد می بایست از روش های جایگزینی همچون استفاده طرح های بنری تبلیغاتی استفاده نمایید ، در ادامه با تاثیر banner ها در تبلیغات بیشتر آشنا خواهید شد .

تبلیغات گسترده تر با استفاده از بنر

تاثیر این مدل آگهی ها  در ترافیک وب سایت را قبلا توضیح دادیم . یکی دیگر از عواملی که سبب میشود برای تبلیغات خود  این مدل تبلیغ انتخاب کنیم ، امکان گسترش تبلیغات با استفاده از banner است.

برای درک بهتر موضوع به نکاتی که در ادامه برای شما ذکر می شود توجه فرمایید .

گسترش بیشتر نام و برند با استفاده از بنر

از آنجایی که این مدل آگهی عموما حاوی نام شرکت یا وب سایت شما هستند می توانند معرف بهتری نسبت به سایر تبلیغات اینترنتی برای شما به حساب آیند . در یک تبلیغ با استفاده از تبلیغ به صورت banner ، نام شرکت و در نهایت محصول مد نظر شما عنوان میشود. به همین دلیل ، استفاده از آن ، گستردگی بیشتری نسبت به انواع دیگری از تبلیغ ها دارد.

امکان ترجمه بنر به زبان های مختلف و گسترش تبلیغات

یکی از مواردی که در طراحی این آگهی ها انجام میشود ، اخذ یک نمونه کپی از بنر طراحی شده می باشد. با استفاده از کپی که قبلا در طرح خود ذخیره شده است ، می توان نمونه های دیگری را  با محتوای متفاوت تهیه کرد . در واقع یک الگو از بنر قبلی برای تبلیغات گسترده تر با استفاده از همین بنر تهیه و به نمایش در آورد .

زمانی که قصد دارید  طراحی خود را ترجمه کنید و در وب سایت های دیگری نیز به نمایش بگذارید ، سعی کنید که از متخصصانی که در این حوزه فعالیت دارند استفاده نمایید تا بتوانید طرح دیگری را مباطق با خواسته های خود اجرا و در اختیار بگیرید .
البته با استفاده از بنرهای لایه بار ، می توانید خودتان تغییرات را انجام دهید.
پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *