طراحی بنر
دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر
دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر
خرداد ۳, ۱۳۹۵
عذرخواهی بابت قطعی چند ساعته سامانه
عذرخواهی بابت قطعی چند ساعته سامانه
خرداد ۱۹, ۱۳۹۵

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری !

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری

طراحی بنر رضاگراف :  امروز می خواهیم در مورد تفاوت دو نوع از بنر تبلیغاتی که در حال حاضر از دو ساختار متفاوت پیروی می کنند را برای بازگو و به بررسی آن پردازیم .

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری

شاید وقتی به عنوان مطلب نگاهی میندازید براتون جالب و یا حتی خنده دار هم باشه که بنر اسپرت یا کت شلواری چیست و  چه تفاوتی بین اونها وجود دارد ، تمرکز ما در این مطلب بر روی طراحی بنر گیف می باشد و بیشتر به سبک طراحی بنر آن میپردازیم .اینکه امروز طراحان بنر با ایده پردازی های جدید و مدرن تلاش خود را برای متفاوت بودن طراحی بنر تبلیغاتی شرکت ها و اشخاص انجام میدهند را میتوان در تبلیغات اینترنتی به خوبی حس کرد .اما در این بین با توجه به تجربه ای که طی چند سال گذشته بدست آوردم. پی به دو نوع متفاوت و کلی از طراحی بنر بردم که دسته اول افرادی بودند که طرحی کاملا ساده ( کت شلواری ) نیاز داشتند و دسته ای  دیگر اشخاصی که سفارش طراحی بنر لوکس و مدرن ( اسپرت ) را خواستار بودند .

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری

تفاوت بنر اسپرت با بنر کت شلواری

بنر اسپرت :

در این نوع بنر خلاقیت بر سادگی حاکم است به طوری که تمام تمرکز طراح بر روی ایجاد تم اولیه جذاب – چیدمان و ترکیب بندی خاص و در نهایت اعمال حرکات موشن ( متحرک ) خلاقانه جهت تحریک حس کاربر  اینترنتی برنامه ریزی و اجرا می شود . میزان حساسیت طراحی در این نوع بنر به واقع بیشتر از بنر تبلیغاتی کت شلواری است .

بنر تبلیغاتی کت شلواری :

اساس تولید این مطلب که در حال نگارش آن برای شما هستیم رو باید نوع کت شلواری بدانیم که ما را بران داشت تا کمی در مورد تفاوت این دو نوع صحبت بکنیم .

طراحی بنر در این مدل ، به آشکار آسان تر از طراحی نوع اسپورت می باشد از ویژگی های بنر کت شلواری باید به سادگی آن و خلاصه شدن طراحی به صورت چند اسلاید عکس و تبدیل آن به بنر گیف اشاره کنیم .

پایان بخش اول.


مقالات طراحی بنر :

شیپور و علت کناره گیری از نمایش بنر تبلیغاتی – بخش دوم

تبلیغات شیپور | علت توقف نمایش بنر تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *