طراحی بنر
آرم تجاری منحصر به فرد
آرم تجاری منحصر به فرد داشته باشید !
فروردین ۴, ۱۳۹۶
تایپوگرافی عامل مهم در لوگو
تایپوگرافی عامل مهم در لوگو
فروردین ۶, ۱۳۹۶

خلق لوگوی جذاب و چشم نواز

خلق لوگوی جذاب و چشم نواز

خلق لوگوی جذاب و چشم نواز

به دنبال تصاویر چشم نواز برای لوگو باشید :

خلق لوگوی جذاب و چشم نواز

جذاب ، دل انگیز ، زیبا . همه این ها واژه های ذهنی هستند. زمانی که می خواهید طراحی لوگو خود را ارزیابی کنید و ببینید آرم تجاری شما از لحاظ بصری جذاب است یا خیر ، برای این عمل می بایست عناصر کلیدی زیر را مد نظر قرار دهید :

استفاده از فضاهای منفی در آرم تجاری :

فضای منفی ( فضای اطراف و بین اشیا ) می تواند جذابیت بصری خوبی ایجاد کند.  همه لوگو ها نمی توانند از چنین فضایی استفاده کنند اما از آنجایی که وجود فضای منفی باعث توقف فرد و فکر کردن در مورد آرم می شود استفاده از آن می تواند یک روش عالی برای جلب توجه هرچه بیشتر مشتریان و مخاطبان قرار بگیرد .

تاثیر رنگ در نماد :

افراد، رنگ ها را به طیف وسیعی از احساسات و رفتارها ارتباط می دهند.به همین خاطر رنگ لوگو ی شما نه تنها باید شخصیت برند را منعکس کند بلکه باید احساسی که دوست دارید در مخاطب ایجاد شود را در خود داشته باشد. رنگ روشنی که در لوگو ی Little Peanut Club استفاده شده است یک انتخاب وسواسی و سرزنده است.  نه تنها انتخاب سایه های رنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است بلکه باید ببینید لوگو یی که طراحی شده است در رنگ های سیاه و سفید به خوبی کار می کند یا خیر. اغلب پیش می آید که در برخی از نماد ها ، طراح هیچ دقتی در این امر نداشته و صرفا بدون هدف رنگی را به لوگو اعمال میکند و همین موضوع در آینده پس از قرار دادن آرم در قالب های مختلف ، تصاویر گوناگون با پس زمینه های متفاوت برای بیننده مشکل ساز خواهد شد و هیچ گونه خوانایی در Logo  دیده نخواهد شد . به همین خاطر است . رنگ در Logo به نگاه ویژه تری احتیاج دارد.

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه