طراحی بنر
چاپخانه افست
چاپخانه افست
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵
عذرخواهی بابت قطعی چند ساعته سامانه
عذرخواهی بابت قطعی چند ساعته وب سایت پارسی طرح و عدم دسترسی
خرداد ۱۹, ۱۳۹۵

دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر

دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر

دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر

رنگ ها در بنر

به نظر شما علت استفاده از تنها چند رنگ خاص و اصلی در طراحی بنر تبلیغاتی چیست ؟ ، امروز و ادامه سری مقالات طراحی بنر سایت رضاگراف میخواهیم بیشتر به این موضوع بپردازیم تا به یک نتیجه خوبی و آگاهی نسبت به آن برسیم .

چند رنگ خاص در طراحی بنر

چند رنگ خاص در طراحی بنر

وقتی روزانه به مرور سایت های مختلفی رجوع می کنیم طبعأ نمایش بنر تبلیغاتی در سایت ها همواره همراه ما بوده و تبلیغاتی با رنگ و لاآب متفاوتی را مشاهده میکنیم و همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم امروز میخواهیم در مورد یک وجع مشترک در بیش ۹۰ درصد بنرها بپردازیم و اون هم استفاده از چند رنگ خاص که معمولا بین ۴ الی ۵ مورد خلاصه می شود .

لطفا به چند نمونه بنر که در زیر برای شما قرار داده ایم دقت کنید.

بنر تبلیغاتی سایت جواز

بنر تبلیغاتی سایت جواز

بنر سایت جیرینگ

بنر سایت جیرینگ

بنر تبلیغاتی مغداد

بنر تبلیغاتی مغداد

و البته نمونه های بیشتر را می توانید در نمونه بنر گیف مشاهده کنید ، در طراحی تبلیغات بنری بیشتر از رنگ های قرمز ، آبی آسمانی ، زرد ، نارنجی ، مشکی ( متن ) و سفید استفاده می شود. و همانطور که می دانید به استثنای رنگ آبی که جزو دسته رنگ های سرد به حساب می آید مابقی جزو دسته گرم ها محسوب می شوند .

دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر

باید به این موضوع بیشتر بپردازیم که چرا اغلب طراحان و مدیران تبلیغ دهنده علاقه ی زیادی به بخش کوچکی از طیف عظیم رنگ ها در بنر دارند . عمده دلیل این موضوع را باید به یک واقعیت تشبیح کنیم و اون جذب بیشتر میزان کلیک و مخاطب می باشد که استفاده از رنگ های گرم می تواند کمک چشمگیری به این بخش داشته باشد و وقتی طرح شما در لا به لای چند بنر قرار میگیرد جلوه بیشتری را نمود می کند . ما شاید تکرار بیش از حد استفاده از چند رنگ به صورت روتیم پس از مدتی برای بینندگان آزار دهنده باشد و به جای تاثیر مثبت ، نتیجه عکس را به همراه داشته باشد .

منبع : رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه