طراحی بنر
چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف
چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف
خرداد ۵, ۱۳۹۷
به کارگیری عکس در طراحی کارت ویزیت
به کارگیری عکس در طراحی کارت ویزیت
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷

دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر تبلیغاتی

دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر

دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر

بنر های تبلیغاتی دیجی کالا

با دیجی کالا که آشنا هستید ! ، فروشگاه بزرگ مجازی که خیلی افراد این فروشگاه را جزو یکی از قطب های برتر تجارت الکترونیک می دانند . دیجی کالا امروز تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست ، بلکه برندی معتبر و قابل اعتماد کاربران و اکثر مردم به حساب می آید .

دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر تبلیغاتی

در چند سال گذشته به دفعات بسیار در فضای مجازی با طراحی بنر های این فروشگاه آشنا شدیم ، تبلیغاتی که با تعداد نمایش بالا در بسیار از وب سایه و خصوصا در شبکه های تبلیغات کلیکی به نمایش در می آید و کاربران مجازی را با جدیدترین محصولات خود آشنا و به معرفی آن می پردازد . شاید کمتر کسی را بشناسیم که به مرور یک صفحه ی اینترنتی بپردازد و شاهد تبلیغات آنلاین دیجی کالا نباشد . البته شرکت های معتبر دیگری هم وجود دارند که با صرف هزینه ی بسیار برای نمایش آگهی و فروش بیشتر محصول و خدمات خود هستند . اما در حال حاضر یکی از نقاط قوت دیجی کالا را برند سازی آن بدانیم .

فروشگاه دیجی کالا بر خلاف رقبای سر سخت خود که این روزها نمایش کم رنگ تری در طراحی بنر و نمایش بنر های خود در تبلیغات اینترنتی دارند دیده می شود . بر در حال حاضر ( خرداد ماه ۹۷ ) را پشت سر میگذاریم و باید اشاره کنیم به این مساله که بر خلاف خرداد ۹۵ که این مطلب را منتشر کردیم و امروز در حال بروزرسانی آن هستیم . دیجی کالا نقش پررنگ در تبلیغات آنلاین ایفا میکند و هر روز برای کاربران خود یک چالش در نظر میگیرد و علاوه بر برند سازی صحیح ، تبلیغات بنری را بدرستی و به صورت اهداف تعیین شده انجام میدهد .

فروشگاه Digikala را باید جزو قدرتمندترین شرکت ها در تبلیغات مجازی بدانیم که همچنان با گذشت زمان همواره به بهترین نحو ممکن به نمایش تبلیغات خود می پردازد .

خلاقیت و نو آوری در طراحی بنر

یکی از عمده دلایل موفقیت در تبلیغات این شرکت ، خلق تصاویر تبلیغاتی با اوج نوآوری و خلاقیت می باشد ( البته در پاره ای از مواقع کم دقتی در طراحی این شرکت دیده می شود ) عموما  . دیجی کالا توانسته با ایده پردازی های جدید و نو آورانه و طرحی دارای مفهوم و کاربر پسند  ، چشمان اکثر بینندگان اینترنتی را مجذوب به خود کند تا جایی که اغلب مدیران فروشگاه های تازه تاسیس محور سفارش بنر تبلیغاتی خود با نمونه ای از طرح های دیجیکالا مقایسه می کنند .

جدیدترین تبلیغ DigiKala تا به این لحظه .

دیجی کالا

دیجی کالا

در کنار این مجموعه  ، فروشگاه ها و شرکت ها بزرگ دیگر هم وجود دارند که به تبلیغات گسترده و به راهکاری های مختلف برندسازی اقدام میکنند  ، اما تا این لحظه Digikala با تبلیغات مداوم و موثر توانسته درصد بیشتری از مخاطبان را در اختیار خود بگیرد .

انتهای مطلب .

1 دیدگاه

  1. sara گفت:

    من که از دیجیکالا راضی نیستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه