طراحی بنر
8 لوگوی saas
۸ لوگوی SaaS که در همه زمان ها متمایز خواهند بود
اسفند ۱۸, ۱۳۹۵
طراحی لوگو های فلت
لوگو های فلت طراحی شده و ماندگار | این سبک به نظر کاربردی تر است
اسفند ۲۰, ۱۳۹۵

شفافیت، تایپوگرافی و رنگ در طراحی لوگو | پلتفرم های SaaS پیشرو در سطح جهان

رنگ در طراحی لوگو

رنگ در طراحی لوگو

در ادامه مقالات طراحی لوگو و در بخش دوم از ۸ لوگوی Saas  در ادامه به نقش رنگ و تایپوگرافی این آرم های تجاری می پردازیم .

Slack که یکی از پلتفرم های SaaS پیشرو در سطح جهان است یک لوگو ی نمادین (ایکونیک) دارد. زمانی که به این طراحی لوگو نگاه می کنید چیزی که به ذهنتان خطور می کند هشتک های شبکه اجتماعی با پیچ و تاب های جذاب است. این لوگو به لطف رنگ های متعدد و شفافیتی که در خود دارد برای تمامی کسب وکارهای موجود در سرتاسر جهان کار خود را در نمایش خدمات به مشتری و همچنین ارائه پیشنهادات کاربردی به خوبی انجام داده است. لوگو ی سایت Hubspot یک طراحی فلت با وهمی از عمق است.

شفافیت، تایپوگرافی و رنگ در طراحی لوگو :

علامت O نشانه سمبولیک از شبکه و به اشتراک گذاری است. این شرکت خدمات مرتبط با به اشتراک گذاری داده ها را در اختیار افراد قرار می دهد. فونت بولد ITC Kabel شیک و در عین حال دوستانه است. این یک لوگو ی قدرتمند و کامل برای شرکتی است که یازده سال در این حوزه فعالیت داشته است. لوگوی شرکت Showpad یک کره رنگی و زیبا با فونت شیک است. این شرکت که از سال ۲۰۱۱  کسب وکار خود را اغاز کرده است پلتفرم SaaS ای است که به همه شرکت های سرتاسر جهان کمک می کند محتوای خود را مدیریت کرده و فعال سازند.

طراحی لوگو hubspotطراحی لوگو hubspot

  • دیگر صفحات پیشنهادی :
  • طراحی بنر 
  • طراحی کارت ویزیت 
  • طراحی لوگو

طراحی سواچ چند رنگی که در الگوی متقارن قرار گرفته و با فونت شیک و جذاب ترکیب شده است خلاقیت و سازماندهی دقیق را پیشنهاد می کند. این لوگو به خوبی ماموریت شرکت که ارائه پلتفرم فعالسازی محتوای بصری و فروش برای ایجاد محتوایی است که یافتن، نمایش دادن، به اشتراک گذاشتن و اندازه گیری کردن آن اسان است را نشان می دهد.

طراحی لوگو Showpad

طراحی لوگو Showpad

پایان بخش دوم .

بزودی با بخش پایانی این مطلب همراه شما خواهیم بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه