طراحی بنر
گرافیک نبض زمین
نبض زمین در ایستگاه‌های مترو
بهمن ۸, ۱۳۹۵
پوستر جشنواره
این پوستر، پوستر جشنواره نیست!
بهمن ۹, ۱۳۹۵

سامانه طراحی بنر رضاگراف به نسخه ۴ رسید

سامانه طراحی بنر رضاگراف

سامانه طراحی بنر رضاگراف

سامانه طراحی بنر رضاگراف ، بعد از گذشت نزدیک به ۱۳ ماه ، هم اکنون به نسخه چهارم خود رسید . پس از گذشت این مدت برای رفع برخی ایرادات و دسترسی آسان تر شما کاربران این سامانه ، در تلاش بودیم تا بخش های مختلفی را به سایت اضافه بکنیم تا پوشش بیشتر از خدمات رو برای شما کاربران محترم فراهم سازیم .

برای تکمیل تر شدن و رسیدن به اهداف اصلی نسخه جدید وب سایت ، می بایست در مرور زمان به آن پرداخته شود . یکی از ویژگی های اصلی نسخه جدید ، سرعت در پاسخگویی به کاربران و مشتریان محترم می باشد . در نسخه جدید تمام تلاش انجام شده تا کاربران بتوانند از طریق فرم های مرتبط با بخش ارتباط و سفارشات ، پاسخ سریعتری نسبت به نسخه سوم ، برای طراحی بنر یا دیگر طرح های سفارشی خود مثل طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ و بروشور و … دریافت کنند .

سامانه طراحی بنر رضاگراف

کمی و کاستی هایی در نسخه سوم وجود داشت که تا حد نسبتا چشم گیری در نسخه جدید برطرف شده است که البته در روزهای آتی ، نسخه چهارم تکامل بیشتری پیدا خواهد کرد .

بخش های جدید سامانه طراحی بنر

بخش های جدید در حال بروزرسانی می باشد ، اما با این حال در نسخه جدید بخش اخبار طراحی گرافیک افزوده شده ، که در آن شما بدون پرداختن به موضوعات داخلی وب سایت . مانند بنر ، لوگو و … با مقالات و خبر های برگزیده از دنیای هنر گرافیک آشنا خواهی شد .

ساخت تیزر و طراحی موشن گرافیک یکی از بخش های ویژه می باشد به سایت اضافه و در حال تکمیل است .در کنار آن  آموزش فتوشاپ در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته جزو دیگر بخش های جدید افزوده شده به سامانه می باشد که این بخش شاید برای افرادی علاقه مند به یادگیری دوره نرم افزار فتوشاپ هستند کمک خوبی خواهد بود .

در نتیجه ، خوشحال هستیم که همراه ما هستید . تا بتوانیم خدمت رسانی خوبی برای شما کاربران و مشتریان باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه