طراحی بنر
بیشترین درخواست مشتریان بنر تبلیغاتی
بیشترین درخواست مشتری خدمات طراحی چیست ؟
اسفند ۲۵, ۱۳۹۷
مزایای استفاده از بنر برای تبلیغات آنلاین
مزایای استفاده از بنر برای تبلیغات آنلاین
اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری

صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری

صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری

صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری

یکی از مزایای استفاده از بنر در تبلیغات ، هزینه ی اندک آن نسبت به تبلیغ در تلویزیون ، سطح شهر و … است.  در این مقاله قصد داریم ، به صورت جامع ، صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری را بررسی کنیم . با ماه همراه باشید.

تاثیر بنر در کاهش هزینه ها

از سال ۱۹۹۳ ، که اولین بار طراحی banner در فضای وب انجام شد ، تا کنون نزدیک ۴٫۳ بیلیون شرکت تبلیغات در سطح وب فعالیت می کنند.
همین جمله گویای اهمیت تبلیغات با استفاده از این مدل آگهی می باشد. تاکید ما روی banner و استفاده از آن جهت صرفه جویی در هزینه ها می باشد . چرا که سایر روش ها نظیر تبلیغات متنی و…هیچ گاه همچون بنر ، موثر واقع نشده اند. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

اهمیت استفاده از بنر برای کاهش هزینه ها

می دانیم که استفاده از این گونه تبلیغات برای شرکت های نوپا ، در سایت های پرترافیک ، هزینه های بالایی به صورت ماهانه در پی دارد. در واقع هزینه های تبلیغات ، با توجه به تعداد بازدید ها تعیین می شود ، برای مثال شما در یک وب سایتی روزانه بیشتر از صد ها هزار بیننده را در خود می بیند با یک وب سایتی که روزانه ۵۰۰ بازدید دارد بسیار متفاوت است . اما اگر کمی وارد جزئیات جهت نمایش تبلیغات شویم ، به نظر در این شرایط تبلیغات آنلاین banner   مناسب تر از روش های دیگر می باشد . چرا که نه تنها از جهت هزینه ها ، بلکه تاثیر گذاری بهتری نسبت به بسیاری از روش های مشابه دارد .

اما دقت داشته باشید و در صورتی که کسب و کار نوپا هستید و برای برای تبلیغات خود بودجه های زیادی در اختیار ندارید ، با استفاده تبلیغات آنلاین در سایت های متوسط بازدید و با انتخاب یک سایز کوچک اما استاندارد میتوانید جهشی رو به جلو داشته باشید ، می توان ابتدا یک تجارت را پرورش داد و سپس به سوی تبلیغات پر هزینه تر رفت .

امروزه تبلیغات بنری در وب سایت هایی با بازدید خوب ، در کوچک ترین سایز ، چیزی حدود ۳۰۰/۰۰۰ تا ۱/۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان قابل نمایش است . که این مبلغ بسته مدت زمان نمایش ، سایزی که شما انتخاب میکنید ، وب سایت نمایش دهنده و جایگاهی که برای نمایش خود میخواهید به صورت متغیر صورت میگیرد . و قیمت ثابتی ندارد .

نحوه ی آنالیز هزینه ها با تبلیغات بنری

به این نکته توجه کنید که صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری ، تنها از روی نرخ کلیک ها ی بنر مشخص نمی شود ، برخی مدیران همچنان باور خود می دانند که تنها نمایش در یک وب سایت پربازدید با کلیک های فراوان می تواند پاسخگو نیاز آن ها و بازگشت سرمایه برای آن ها به همراه داشته باشد ، این باو کاملا غلط می باشد .

بازخورد هایی که صورت میگیرد ، به معنای دیگر تعداد فروش یا عرضه خدمات را باید معیار خود برای بررسی مجموعه هزینه ها قرار دهید ، باید در نظر بگیرید با توجه به جایگاه و محلی تبلیغ خود را به تصویر کشیده اید ، فروش شما را افزایش داده است ؟ آیا بیننده ای که دنبال رفع خواسته خود با توجه به خدمات شما بوده به نتیجه مطلوب و راضی کننده ای رسیده است ؟

صرف بر این که یک کاربر بر روی بنر ما کلیک کند ، وارد سایت ما شود . نتیجه تبلیغات مثبت نبوده و باید تمام جوانب برای انجام تبلیغات را در نظر داشته باشید .

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *