طراحی بنر
سادگی در طراحی بروشور
سادگی در طراحی بروشور چه نقشی دارد؟
شهریور ۱۴, ۱۳۹۵
جایگاه طراحی کارت ویزیت در بین ابزارهای تبلیغاتی
جایگاه طراحی کارت ویزیت در بین ابزارهای تبلیغاتی
شهریور ۲۴, ۱۳۹۵

طراحی آگاهانه بروشور چه تأثیری در ارتقای برند دارد؟

طراحی آگاهانه بروشور چه تأثیری در ارتقای برند دارد؟

طراحی آگاهانه بروشور چه تأثیری در ارتقای برند دارد؟

در حال حاضر شرکت های زیادی را مشاهده می کنیم که برای تبلیغ محصولات شان از بروشور و کاتالوگ بهره می گیرند. بروشور، خود انواع متنوعی دارد (که در قسمت طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور توضیح داده شد) که این مسئله می تواند دست طراح را در انتخاب نوع چاپ بروشور و طراحی بروشور باز بگذارد. طراحی آگاهانه بروشور به این معناست که طراح باید قبل از شروع به طراحی بروشور، به پیش نیازهای آن توجه داشته باشد. شما قبل از طراحی بروشور یا کاتالوگ برای محصولات تان باید مشتریان هدف خود را بشناسید و بدانید که بروشور(کاتالوگ) را برای چه افراد یا شرکت هایی طراحی می کنید. همچنین طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ باید متناسب با صنعت، محصولات و برندتان باشد. مثلاً بروشور محصولات اسباب بازی کودکان با بروشور محصولات صنعتی کاملاً تفاوت دارد و رنگ هایی که در هر کدام استفاده می شود، باید متناسب و درخور باشند. ما در مطلب تأثیر رنگها در طراحی کاتالوگ و رنگ ها در طراحی بنر تبلیغاتی به نحوه انتخاب رنگ و اهمیت آن در چاپ و طراحی بنر، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور پرداختیم.

پیش نیازهای طراحی آگاهانه بروشور

طراحی آگاهانه بروشور محصولات یک شرکت از همان ابتدا و در مرحله تصمیم گیری برای طراحی بروشور شروع می شود. همانطور که گفته شد، توجه به نوع صنعت و محصولات، بازار هدف و مخاطبان بروشور، برای داشتن دیدی بازتر در تهیه بروشور به شما کمک خواهد کرد. همچنین طراحی قالب بروشور، انتخاب تصاویر در طراحی بروشور، شکل و ابعاد بروشور، کیفیت چاپ بروشور، متن استفاده شده و هر جزئی از بروشور یا کاتالوگ شما باید با توجه به تأثیرگذاری آن بر ذهن مخاطب صورت گیرد.
در واقع می توان چنین بیان کرد که طراحی آگاهانه بروشور می تواند هزینه چاپ و طراحی بروشور شما را بهینه کند و باعث جذب حتی چند برابری مشتریان تان شود. در ضمن این را هم بدانید که مشورت با افراد خبره و شرکت های تبلیغاتی که در زمینه چاپ و طراحی بروشور و کاتالوگ سابقه بالایی دارند کمک شایانی به شما خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه