طراحی استند نمایشگاهی تبلیغاتی


طراحی استند نمایشگاهی

طراحی استند نمایشگاهی

استند نمایشگاهی تبلیغاتی قطعا جرو یکی برترین سازه های وجود آمده در بخش تبلیغات گشترده و موثر محسوب می شود . طراحی استند و چاپ استند از گذشته تا به امروز جزو ثابت ترین امر تبلیغات در برگزاری همایش ها ، نمایشگاه ها ، افتتاحیه ها و … بوده است .

استند چیست :

استند ، یک نوع سازه با قابلیت نمایش طرح های چاپ شده شما می باشد ، ساختار استند تبلیغاتی و سازه آن با فرم ها و نوع های متفاوتی در بازار قابل مشاهده می باشد که هر کدام با توجه به قابلیت های موجود و وابسته به سلایق در دسترس شما می باشد . گاها پیش می آید که حتی طراحی استند و چاپ استند و قرار دادن آن در مراکز عمومی ، میتواند بیش از تبلیغات دیگر بر روی عموم مردم تاثیر گذار مستقیم باشد . استند های تبلیغاتی عموما با نوع های مختلفی از لحاظ سازه ای و جنس استند وجود دارند مانند استند پلاکسی گلاس ، استند كراس ، استند روميزي ، تلسکوپی ، استند چوبی ، استند خرچنگی ، استند ایکس ، استند چرخشی ، استند فلکه ای ، استند پاپ آپ ، استند رول آپ ، استند فلزی ، لایت باکس ، اسپیس فریم ، استند بامبو که در دسترس ما قرار می گیرند .


طراحی استند گرافیکی

در طراحی استند ، از لحاظ گرافیک تفاوت چندان زیادی با دیگر طراحی ها مانند طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بنر ، کاتالوگ و یا حتی طراحی کارت ویزیت دیده نمی شود . بلکه عمده تغییر و تفاوت آن در فرم ، سایز یا اندازه آن می باشد ، گاها پیش می آید که در طراحی استند تبلیغاتی میتوان از یک طرح کارت ویزیت هم بهره گیری کرد و با تغییر اندازه و ساختار آن به یک استند تبدیل شود .

طراحی و چاپ استند با توجه به عمومی بودن محل قرارگیری آن ، که توسط پایه ها و سازه هایی خاص در دید عموم قرار داده می شود می بایست در دید اول افرادی که از کنار گذر میکنند را به خوبی جذب کند و از محتوای داخلی استند باخبر سازد . خوانا بودن ، طراحی جذاب – مدرن و در عین حال عام پسند می تواند به خوبی برای مردم عام و خاص قابل درک باشد .

استند ایکس

استند ایکس جزو رایج ترین نوع سازه استند های نمایشگاهی محسوب میشود . در این فرم پایه ها به صورت حرف X بر روی قرار زمین قرار میگیرد که عموما میتوانید طرح های خود در سایز 90cm در 200cm و یا 70cm در 170cm طراحی و چاپ کرده و در قالب استند ایکس قرار دهید .

طراحی استند تبلیغاتی
فروشگاه