طراحی بنر
آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی
آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی
مهر ۲۴, ۱۳۹۵
طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف
طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف
مهر ۲۸, ۱۳۹۵

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید ، اگر به مطلب گذشته که در راستای مقالات طراحی کاتالوگ درباره اشتباهات در طراحی بروشور  برای شما نوشتیم ،اگر توجه کرده باشید به ۲ نکته مهم در طراحی بروشور و حتی قالبا در طراحی کاتالوگ تاثیر میذارند را برای افرادی که میخواهند یک طراحی خوب و حرفه ای را تجربه کنند ذکر کرده ایم که توجه به آن مشهود است که میتواند بروشور تبلیغاتی ، طراحی کاتالوگ شما متفاوت تر از طرح های دیگر کند .

حتما در بخش مربوطه و مرتبط با طرح هایی دیگر همچون طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو و … نکاتی را برای بهبود در امر طراحی های فوق ذکر خواهیم کرد .

توضیحات بی مورد در طراحی بروشور تبلیغاتی 

به جد از این موضوع نگذریم که توضیحات بی مورد چه ضربه ی بزرگی می تواند به بروشور تبلیغاتی یا کاتالوگ شما بزند . این مورد به حدی مهم که حال با کمی نوسان در تعداد توضیحات میتواند در مواردی مثل کارت ویزیت و بنر تبلیغاتی هم به همین صورت باید رعایت شود .

یکی از بزرگترین اشتباهات برخی مدیران شرکت برای اعمال در طراحی بروشور خود در نظر میگیرند ، استفاده بی مورد و بیش از اندازه متون و توضیحات است . باید به خاطر داشته باشید اقدام به طراحی بروشور یا کاتالوگ و چاپ آن ها صرفا جهت ترویج خدمات و محصولات است . اگر شما بروشور یا کاتالوگ با افراط زیاد به توضیحات بی مورد در مورد خدمات و محصولات قابل ارائه خود پر کنید ، قطعا طرح شما با شکست مواجه می شود و مشتری بالقوه خود را از دست می دهید . مشتریان به هیچ عنوان علاقه ای به توضیحات و صفحات شلوغ ندارند . حتما در نظر داشته باشید در بحث طراحی و چاپ حتی کارت ویزیت یا ( ست اداری ) توضیحات مندرج خود را خلاصه و چکیده ای جذاب از متن ها را برای مخاطبان قرار دهید .

رنگ سفید از عناصر مهم طراحی بروشور 

به دور از تصور برخی افراد ، رنگ سفید یکی از عناصر بسیار مهم در طراحی ، بخصوص طراحی بنر ، بروشور ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و … محسوب می شود . وجود رنگ سفید چه در متن ، چه قسمتی از طرح یک نیاز برای طراحی ست که استفاده حتی اندک از آن کمک بسیاری در بهبود نمایش طراحی بروشور و کاتالوگ شما میکند .

پایان بخش دوم .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *