طراحی بنر
عمکرد کیفی تبلیغات نسبت به کمی قبل !
عمکرد کیفی تبلیغات نسبت به کمی قبل !
بهمن ۸, ۱۳۹۷

بنر تبلیغاتی تور مسافرتی

طراحی بنر تور مسافرتی

طراحی بنر تور مسافرتی

طراحی بنر تور مسافرتی ، یکی از موضوعات بسیار در امر تبلیغات این روزها به شمار می رود ، خدمات تور های مسافری حتی با تورم سال ۹۷ هم نتوانست جلوی رشد چشمگیر مسافرین اروپایی و آسیایی را بگیرد . درست است که میزان آن کاهش یافته اماده همچنان تورهای مسافرتی و گردشگری جزو یکی از پر طرفدارها می باشد  . از این رو اغلب شرکت های مسافرتی و گردشگری برای جذب مسافران دست به کار شده اند و با تبلیغات مناسب در فضای مجازی توانسته اند رشد خوبی در فروش تورهای خود داشته باشند . بنر تور مسافرتی همانند دیگر موضوعات طراحی جزو حساس ترین موضوع و چالش تبلیغاتی این روز در اینترنت می باشد . رقابت در این به میزان افزایش یافته که مدیران و صاحبان کسب و کار در این بخش به سرعت در حال بروزرسانی صفحات خود و پرداختن به تور های مختلف به صورت تخصصی هستند . طبیعی است که یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی در اینترنت طراحی بنر حرفه ای و نمایش آن در دید عموم مخاطبان است . چرا که افرادی که عموما کاربر هدف این تبلیغات هستند ، سخت پسند و خاص پسندند .

تبلیغات تور مسافرتی

در مجموعه پارسی طرح طراحی های مختلفی در کاربری ها و موضوعات گوناگون انجام شده است ، از جمله طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی لوگو و حتی کارت ویزیت و … به موضوعات مختلف آن ها پرداخته ایم .

ویژگی های بنر تبلیغاتی تور مسافرتی

طراحی بنر تور مسافرتی ویژگی های زیادی را شامل میشود ، از جمله ی آنها می توانیم تاثیر مثبت تبلیغات بنری برای برند سازی مناسب برای شرکت گردشگری اشاره داشته باشیم  . و در ادامه ی مسیر اگر شما موارد مهم بازاریابی هدف و استاندارد های موجود برای یک تبلیغ را رعایت کرده باشید . با صرف یک بودجه قابل قبول و مناسب به سادگی می توانید پوشش خوبی از معرفی تورهای مسافرتی که انجام می دهید داشته باشید و نسبت به معرفی تورهای خود به مشتریان هدف اقدام نمایید .

با توجه به اینکه امروز قدرت تبلیغات اینترنتی بیش از گذشته شده و کاربران زیادی به تماشای این مدل تبلیغات می نشینند ، می توانید با داشتن یک طراحی بنر گیف مناسب و حرفه ای بخوبی با حرکات متحرک جذاب و خلاقانه حس خوبی از سفر با تورهای شما به مسافران انتقال دهید و با اعمال تکنیک های مناسب در امر طراحی که اینکار در نوع خود می تواند جذب بیشتری برای شما به همراه داشته باشد استفاده کنید .

 

چرا از بنر برای تبلیغات گردشگری استفاده می کنیم ؟

کتمان کردن تاثیر تبلیغات بنری به ویژه استفاده از طراحی بنر تبلیغاتی خاص و خلاقانه کار عاقلانه ای نخواهد بود ، این روزها تبلیغات از طریق gif banner در فضای مجازی بیش از پیش محبوبیت داشته و روزانه اثر بخشی استفاده از این تبلیغات بیشتر می شود. چرا که اینکار راهکاری مناسب برای تبلیغات در اینترنت و صفحات وب محسوب می شود ، تبلیغاتی که در گذشته تنها به نوع چاپی و کاغذی مثل کارت ویزیت ، بروشور و کاتالوگ خلاصه می شدند . نحوه سفارش بنر . نمایش و مدیریت تبلیغات در اینترنت سبب شده است تا طیف وسیعی از مدیرانی که در این صنف فعالیت میکنند مسیر خود به سمت تبلیغات آنلاین تغییر دهند .

پیشنهاد پارسی طرح برای تبلیغات بنری گردشگری :

با توجه به پیشرفت رو افزون کاربران از فضای مجازی ، امروزه تبلیغات از طریق تبلیغات به این شکل و نمایش آن در قالب کمپین های بزرگ تبلیغات کلیکی می تواند راهی مناسب برای افزایش فروش شرکت های گردشگری باشد . اگر شما در گذشته تنها دو الی شرکت را مشاهده میکردید در این حوزه وارد تبلیغات آنلاین شده بودند . امروز شاهد ده ها و صد ها شرکت هستیم که در حال رقابت برای جذب مشتری و مسافران بیشتر تورهای خود می باشند .

نمونه بنر تور مسافرتی : 

برخی نمونه کارهایی که زمینه تور های گردشگری توسط مجموعه پارسی طرح انجام شده است.

طراحی بنر آژانس مسافرتی

طراحی بنر آژانس مسافرتی آریا نهاد

بنر گردشگری

بنر گردشگری آریام تور

انتهای مطلب .

اختصاصی  پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *