طراحی بنر
طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید
طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید
مهر ۲۷, ۱۳۹۵
کمپین تبلیغات بنری
آیا کمپین تبلیغات بنری به برند سازی کمک میکنند
مهر ۳۰, ۱۳۹۵

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف ، بنر گیف و بنر فلش جزو فرمت هایی هستند که از روزهای اول تاسیس سایت رضاگراف روی آن تمرکز ویژه ای گذاشته شده ، چرا که اهمیت به طراحی بنر در تبلیغات بنری جزو مهم ترین عوامل برای پیشبرد و افزایش نرخ کلیک و جذب مخاطب به حساب می آید .

طراحی بنر تبلیغاتی

هر روزه بر تعداد بنر های طراحی شده در فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی افزوده می شود ، طراحان حرفه ای متعددی در زمینه طراحی بنر فعالیت می کنند که هر کدام در جای خود تلاش خود را برای افزایش جذابیت طرح انجام می دهد . بنر گیف که چند سالی با جدا شدن تبلیغات فلش تحت وب روی بورس تبلیغات بنری آمده و طراحی بنر گیف برای تبلیغات بنری بیش از پیش مورد استفاده کاربران و نمایش و تبلیغ دهندگان قرار می گیرد .

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

  • حتما بخوانید :
    • طراحی کارت ویزیت
    • طراحی بروشور
    • طراحی کاتالوگ
    • طراحی لوگو

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

سایت رضاگراف ، با گذشت حدود ۲ سال از فعالیت خود در زمینه طراحی بنر ، همواره بر این تلاش بوده تا بتواند بر خلاف بنر تبلیغاتی موجود تحت وب . به جای پرداختن به کلیات در انیمیشن بنر ، به جزئیات بیشتری اهمیت دهد . بطوری که اگر در طراحی بنر تنها می شود به حرکات موشن کوتاه در متن و یا تصویر که از سمت راست به چپ ، بالا به پایین ، چپ به راست باشد و بصورت عادی به نمایش در آید سعی بر آن شود که تا جای ممکن به عملیات های ریز تر و جذاب تر پرداخته شود .

نمونه طراحی بنر

برای مثال به نمونه زیر توجه داشته باشید ، در بنر نمونه ی زیر که سایت رضاگراف با موضوع طراحی بنر دیزاین این طرح گیف را اجرا کرده بیشترین مانور طراح رضاگراف بر روی جزئیات است . اگر قرار است تصویر از نوشیدنی داغ در طرح وجود داشته باشد طراح سعی کرده است تا چند تکه دود در فنجان ایجاد کرده تا طراحی را از حالت خام با جذابیت بیشتری همراه کند که در مثالی دیگر طراح پس از قرار دادن تصویر مانیتور در طرح برای ایجاد تفاوت و افزایش جذابیت لامپ کوچک که در مانیتور وجود دارد را به حالت چشمک زن در میاورد .

طراحی-بنر-دیزاین

این ها موارد جزئی هستند که در عین سادگی می توانند در هر طراحی و وابسته به طرح ، المان و ساختار بنر . طراحی بنر متفاوتی را برای شما ایجاد کند که این امر در سایت رضاگراف برای شما میسر خواهد شد .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *