طراحی بنر
سه عنصر تاثیرگذار برای جذب مخاطب در طراحی بروشور
سه عنصر تاثیرگذار برای جذب مخاطب در طراحی بروشور
مهر ۲۱, ۱۳۹۵
آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی
آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی
مهر ۲۴, ۱۳۹۵

طراحی بنر رایگان

طراحی بنر رایگان

طراحی بنر رایگان

آیا طراحی بنر رایگان برای شما سودمند است ؟

طراحی بنر رایگان ، کلمه رایگان از گذشته تا به امروز اغلب در ذهن بسیار مردم جزو کلمه خاص و مهم و البته در بسیاری از موارد بی اهمیت در دید مخاطب یا مشتریانی به حساب می آمد .

رایگان بودن طراحی بنر میتواند از جنبه های مختلفی بررسی شود . میتواند یک طرح بی کیفیت ( در بسیار موارد کیفیت پایین حاکم است ) یا نه میتواند یک طراحی حرفه ای و جذاب و کاربردی برای کاربران محسوب شود  .

طراحی بنر رایگان

امروز و در راستای سلسله مقالات طراحی بنر میخواهیم به طراحی رایگان به خصوص طراحی بنر رایگان در فضای مجازی بپردازیم که چند وقتی میشود این موضوع از جانب برخی شرکت ها برای مشتریان برای استفاده بهینه از تبلیغات بنری به حساب آمده و به افراد کمک می کند تا تنها با چند کلیک ساده صاحب یک بنر گیف شوند  .

آیا رایگان بودن بنر تبلیغاتی به موفقیت شما کمک میکند ؟

در یک کلام .خیر .طراحی بنر رایگان نه تنها کمک نمیکند بلکه تنها به عنوان یک طرح ساده که در زمان کوتاه نیاز شما را برای داشتن بنر تبلیغاتی بر طرف کند مناسب است .

امروزه داشتن یک طراحی بنر اختصاصی چه از نوع گیف و یا فلش تفاوت بسیاری با بنر رایگان داشته و صرف زمان بیشتر ، فکر و ایده پردازی اختصاصی وابسته به موضوع بنر از نکات بارز  آن بحساب می آید .

موضوع رایگان بودن طراحی علاوه بر بنر در طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور،طراحی لوگو ،طراحی کارت ویزیت به همین صورت است و به هیچ عنوان در طراحی رایگان کیفیتی که در طرح اختصاصی میبینید رو مشاهده نمیکنید .

طراحی رایگان بنر ، کاتالوگ ، بروشور و …

کلمه رایگان در بسیاری مواقع میتواند جذب خوبی از طرف کاربران داشته باشد اما تجربه ثابت کرده که هیچوقت رایگان بودن یک شی ء ، کالا ، محصول و خدمات نتیجه مطلوب و کیفیت بالایی را همراه نداشته است .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *