طراحی بنر
طراحی بنر پنل اس ام اس
طراحی بنر پنل اس ام اس
مهر ۶, ۱۳۹۷
نقش لوگو در کارت ویزیت
نقش لوگو در کارت ویزیت
مهر ۱۰, ۱۳۹۷

طراحی بنر میزبانی وب

طراحی بنر میزبانی وب

طراحی بنر میزبانی وب

طراحی بنر میزبانی وب یا هاستینگ برای شرکت هایی که به اجاره ی سرور های وب سایت می پردازند . بنر هاستینگ یا میزبانی وب همواره جزو پر نمایش ترین نوع تبلیغ در امر تبلیغات بنری است . که میتوان نمایش این گونه Banner ها در وب سایتی با موضوعات مرتبط تحت وب بیشتر مشاهده کنیم .

طراحی بنر میزبانی وب و هاستینگ

همانگونه که برای طراحی بنر تبلیغاتی با موضوعی دیگر مانند بنر تور مسافرتی  یا بنر فروشگاهی و مواردی دیگر … باید به موضوع طرح دقت ویژه ای شود ، بنر میزبانی وب هم از این چارچوب پیروی میکند با این تفاوت که با توجه به نوع موضوع برخی طرح بندی ها متفاوت از دیگر موضوعات است . به نوعی هر بنر دارای قابلیت ها مختص به خود است و با اهداف متفاوتی انجام می شود ، بدلیل اینکه نمایش تبلیغات در کنار طراحی بنر حرفه ای وظیفه انتقال پیام تبلیغاتی شما را دارد و می بایست به صورت صحیح بیننده را از محتوا و خدمات شما با خبر سازد .

نکات مشترک در بین بنر های میزبانی وب

چیزی که در بین اکثریت بنرهای میزبانی سایت مشترک است ، در انتخاب شعارهای تبلیغاتی ست که توسط مدیران تبلیغ دهنده انتخاب میشود ، که اکثرا در محدوده ی متنی ( هاست پرسرعت ، هاست پربازدید ، هاست ایران ، سرور های قدرتمند اختصاصی و … ) و کلماتی از این قبیل خلاصه می شود  که اغلب بیش از ۹۰ درصد بنر هایی با این موضوع از آن بهره میگیرند .

امروزه انتخاب متن به چالش تبدیل شده است . بطوری که باید در طرح خود یک مزیت متفاوت ارائه دهید . کاربران و بیننده آگهی شما باهوش تر از گذشته شده اند و باید برای جذب آن ها از انتخاب های هوشمندانه استفاده کنید .

مخاطبین طراحی بنر های وب هاستینگ چه کسانی هستند ؟

معمولا افرادی که هدفمند تبلیغات میکنند بسیار به این چالش اهمیت می دهند و موفق ترین تبلیغ دهندگان کسانی که هستند بنر تبلیغاتی خود را هدفگذاری کرده و در جای صحیح تبلیغ میکنند . به طور کلی هدفمند ترین مکان برای قرار گیری تبلیغات بنری در حوزه فعالیتی میزبانی وب ، انجمن ها تخصصی کامپیوتر ، برنامه نویسی وب ، سایت های دانلود نرم افزار و فروش سخت افزار است . این موارد نسبی هستند و نمی توان به صورت قطعی در نظر گرفت ، اما در بین موضوعات مختلف سایت هایی با این مضمون برای تبلیغات میزبانی وب موفق تر عمل کرده است .

نمونه بنر هاستینگ :

طراحی-بنر-هاست-سرور-پارس

طراحی بنر گیف هاست و دامین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *