طراحی بنر
طراحی لوگو در فتوشاپ
طراحی لوگو در فتوشاپ
مهر ۵, ۱۳۹۷
طراحی بنر میزبانی وب
طراحی بنر میزبانی وب
مهر ۷, ۱۳۹۷

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس ، وقتی به سایت مشتریان محترم در زمینه فعالیت ارائه پنل اس ام اس به کاربران قبل از طراحی بنر مراجعه میکنیم ، به واقع دنبال آشنایی بیشتر با برند سفارش دهنده هستیم ، این نکته یک عامل اساسی برای ما قبل از شروع یک طرح بنر است . چرا که پیش از انجام کار برای بهبود روند طرح کارفرما مرور نکات و توضیحات سفارش دهنده + بررسی دقیق وب سایت برند که اصلی ترین آن ها مشاهده رنگ های استفاده شده در سایت ، تصاویری که توسط مدیران برند در وب سایت قرار گرفته و … که نشانگر خواسته های تبلیغ دهنده است بررسی می شود . که این موضوع کمک زیادی برای ایجاد یک طرح تبلیغاتی موفق و البته رضایت بخش برای تبلیغ دهنده را همراه خواهد داشت .

به طور واضح توضیح دهیم بدین صورت است ، تیم طراحی پارسی طرح برای اینکه بتواند در انتها طرح خوب و قابل قبولی تقدیم کارفرما کند ، تمام نکات کارفرما + بررسی دقیقی بر روی سایت و برند کارفرما صورت می دهد .

طراحی بنر پنل اس ام اس

در بنر پیامک برای معرفی خدمات شرکت ها و وب سایت ها ساخته می شود به طور طبیعی از شعارهای تبلیغاتی مانند ( ارائه پنل اس ام اس ، پنل نمایندگی ، ارائه پنل رایگان اس ام اس ) و موارد این چنین زیاد مورد استفاده قرار میگیرد ، موارد و متونی که شما جزو خدمات خود دارید و این خدمات برای کاربر جذاب است مورد استفاده قرار میگیرد ، اما تا کنون موردی پیش نیامده است که طراحی بنر پنل اس ام اس را نسبت به بنر تور مسافرتی و بنر میزبانی وب و هر موضوع دیگری متفاوت سازد . برای اینکه بتوانید طرح تبلیغاتی خود متمایز سایز باید کلمات جدید خلق کنید ، از کلماتی که زیاد مورد استفاده قرار میگیرد دوری کنید . سعی کنید در بنر پیامکی خود با شعارهایی که تعیین میکنید ، کاربر را درگیر کنید ، تا کاربر مشتاق شود که بر روی آگهی شما کلیک کند .

چه افرادی مخاطب بنر پنل پیامکی هستند ؟

مخاطبانی که دنبال کننده ی این موضوع تبلیغاتی هستند بیشتر مشابه بنر میزبانی وب است و مناسب ترین مکان برای تبلیغاتشان سایت های دانلود نرم افزار ، وب سایت های مجله های تکنولوژی ، انجمن های تخصصی ( خصوصا طراحی و برنامه نویسی و … ) می باشد که وب سایت های هدفی هستند که تا به امروز برای بیشتر سرویس دهنده های پیامکی سودمند بوده است ، مهم است که شما با دقت انتخاب خود را صورت دهید . اینکه صرفا یک وب سایت پربازدید برای نمایش آگهی تعیین کنید همیشه سودمند نخواهد بود . بلکه امروزه انتخاب درست و هدفمند است که به شما کمک میکند تا از آگهی خود نهایت بهره وری را داشته باشید . مخاطب آگهی خود را بشناسید و برایشان برنامه ریزی کنید .

نمونه کار بنر پیامکی :

نمونه طرح فوق توسط تیم طراحی پارسی طرح انجام شده است .

طراحی بنر 468 پیامک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *