طراحی تراکت تبلیغاتی


طراحی تراکت تبلیغاتی

نقش تراکت تبلیغاتی در تبلیغات جامعه اطراف را نمیتوان کتمان و به آسانی از کنار آن گذر کرد ، طراحی تراکت و چاپ آن یکی از راه کارهای مهم و اساسی در امر تبلیغات کاغذی محسوب می شود به طوری این حجمه از استقبال از اینگونه را میتوان به خوبی در گوشه و کنار شهر های کوچک و بزرگ لمس کرد . کاغذ هایی که در ابعاد مختلف با رنگ ها و طرح های متنوع در اختیار عموم مردم قرار میگیرد .


طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

همانطور که میدانید تبلیغات در عرصه مختلف ، در قالب مجازی و کاغذی از انواع گوناگونی پیروی میکند که هرکدام در جایگاه خود کاربرد و ویژگی هایی را دارای می باشد از تبلیغات مجازی مانند طراحی بنر و یا از نوع کاغذی - چاپ افست مثل طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشور  و طراحی کاتالوگ ، استند نمایشگاهی و ... اشاره کرد . اما در کنار تمام این موارد همواره تراکت تبلیغاتی جزو اصلی جداناشدنی در امر تبلیغات بحساب می آید چرا که شما از طریق طراحی تراکت و چاپ آن میتوانید بصورت مستقیم و با طرف هزینه کم با مردم ارتباط برقرار کرده و به جذب آن به سمت خدمات نوین خود بپردازید .

اندازه و جنس تراکت 

تراکت در اندازه های متفاوت و استاندارد مانند ، A4 -A5 - A6 قالب چاپ می باشند که میتوان برای آن از جنس کاغذ کاهی ، تحریر 800 گرم و حتی گلاسه براق استفاده کرد .

تراکت

  • طراحی تراکت داروخانه دکتر داوری
  • طراحی تراکت فست فود
  • طراحی تراکت ناد32
  • طراحی تراکت وانیلا
  • طراحی تراکت بلیغاتی
فروشگاه