طراحی بنر
شبکه تبلیغات بنری
تاثیر شبکه تبلیغات بنری بر فروش محصولات
دی ۲۱, ۱۳۹۵
تخفیف ویژه طراحی بنر 2تا6 بهمن
تخفیف ویژه طراحی مخصوص مشتریان وفادار
بهمن ۲, ۱۳۹۵

کاربری طراحی لوگو برای وب سایت چیست و توضیح مختصری در این رابطه

طراحی لوگو سایت

طراحی لوگو سایت

طراحی لوگو سایت یک لازمه اصلی برای وب سایت های اینترنتی می باشد ، نه تنها برای وب سایت ها بلکه هر شرکت ، کسب و کار و … نیاز به یک طراحی لوگو فارسی یا انگلیسی جذاب و موثر دارد . هنگامی که به فکر راه اندازی یک کسب و کار مستقل و جدید در سطح وب می افتیم . مباحث و مراحل متعددی پیش روی ما قرار دارد تا بتوانیم به یک ایده آل و اهداف خود نزدیک شویم . از راه اندازی وب سایت تا تولید محتوای مرتبط و اختصاصی ، تبلیغات از طریق طراحی بنر و … تا به ایجاد و خلق یک آرم اختصاصی برای شناساندن هویت خود به بیننده جزو مراحلی هستند که در کنار هم احتیاج به هم برای موفقیت دارند .

طراحی لوگو سایت

اگر شما یک وب سایت خلاق ، پر بازدید و با سابقه زیادی در اختیار داشته باشید ، اما یک هویت بصری مانند لوگو نداشته باشید نمیتوانید از برند خود دفاع و به نوعی برند سازی موفقی را انجام دهید .

طراحی لوگو سایت

طراحی لوگو سایت

کم توجهی به آرم وب سایت 

خیلی از مدیران وقتی وب سایتی تاسیس می کند ، اخرین گزینه خود را پرداختن به آرم و طراحی لوگو خود می گذارند . در صورتی که باید این موضوع را کنار دیگر موارد باهم پیش گرفت و داشتن یک آرم تجاری را نه گزینه اول و نه گزینه آخر قرار داد .

طراحی لوگو اختصاصی در سر آغاز وب سایت میتواند یک اطمینان اولیه برای کاربری که به سایت شما مراجعه می کند ایجاد کند . چه بسا شما با برند سازی مناسب بیش از پیش نام و نماد خود در ذهن کاربر جای داده باشید اثر بخشی چند برابری خواهد داشت .

ویژگی های طراحی لوگو سایت 

این ویژگی ها وابسته به کلیت آرم و هویت بصری است .

  • ساده و با اصیل
  • انتخاب دقیق رنگ
  • انتقال دهنده درک درستی از برند شما

این مواردی هستند که اثر بخشی هرچه بیشتر Logo شما کمک خواهد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه