طراحی بنر
برای طراحی لوگو به دنبال سادگی باشید
برای طراحی لوگو به دنبال سادگی باشید
اسفند ۲۸, ۱۳۹۵
لوگوهایی با تاریخ انقضا
لوگوهایی با تاریخ انقضا ده ها ساله !
اسفند ۳۰, ۱۳۹۵

طراحی لوگو فراموش نشدی !

طراحی لوگو فراموش نشدی

طراحی لوگو فراموش نشدی

فراموش نشدنی باشید:

به این موضوع فکر کنید که ایا طراحی لوگو ی شما در برگیرنده گرافیک ها، ترکیبات رنگی یا سمبل هایی است که می تواند تاثیری بر روی مخاطب داشته باشد؟  اگر یک لوگو ی گرافیکی بدون متن ببینید ایا می توانید کسب وکار مرتبط با آن را به خاطر بسپارید؟ در مورد قوس طلایی مک دونالد، آرم نمادین نایک، اسکریپت کلاسیک  کوکا کولا خوب فکر کنید. بر اساس یافته های Adweek یک لوگو ی به یاد ماندنی،  ۱۳ درصد بیشتر از سایر لوگو ها می تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند و ۷ درصد بیشتر از سایر موارد قادر است آن ها را به یادگیری و به دست اوردن اطلاعات در مورد برند تشویق نماید.

طراحی لوگو فراموش نشدی !

همچنین چنین طراحی لوگو یی می تواند ۶ درصد بیشتر از سایر موارد منحصر به فرد بودن شرکت را به مشتریان نشان دهد. انتخاب رنگ های بولد و برجسته و استفاده از تصاویر گرافیکی سرگرم کننده باعث شده است آرم Mr. Burger جذاب و به یاد ماندنی باشد.  چنین لوگو ی قابل تشخیص و به یاد ماندنی می تواند در تمامی عناصر بازاریابی برای برندینگ به کار رود و بر روی ایتم های تبلیغاتی قرار گیرد.

عناصر گرافیکی جذابی که بر روی لوگو ی Urban Toad قرار گرفته، توانسته است با موفقیت سمبل ها و نشانه های آن را با شکلی از تاج که نشانه برتری است با هم ترکیب کند. خطوط تمیز این لوگو  باعث شده است این طرح به یاد ماندنی و قابل تشخیص باشد.  لوگو ی شرکت ALO که به شکل پرنده ای با رنگ روشن است  زیبایی بی نظیری دارد و خط ها و جزییات کوچک آن به خوبی طراحی شده است. رنگ های بولد و برجسته و کنتراستی که در آن وجود دارد باعث شده است تصویر پرنده بسیار جذاب به نظر برسد. استفاده قدرتمند از رنگ ها، کنتراست و نمادها در کنار سادگی می تواند لوگویی ایجاد که بازار موجود را هدف قرار می دهد و به این زودی ها از ذهن مخاطبان پاک نمی شود.

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *