طراحی بنر
رنگ در طراحی لوگو
شفافیت، تایپوگرافی و رنگ در طراحی لوگو | پلتفرم های SaaS پیشرو در سطح جهان
اسفند ۱۹, ۱۳۹۵
بعد از طراحی لوگو
بعد از طراحی لوگو چه کاری می توان با آن انجام داد؟
اسفند ۲۱, ۱۳۹۵

لوگو های فلت طراحی شده و ماندگار | این سبک به نظر کاربردی تر است

طراحی لوگو های فلت

طراحی لوگو های فلت

طراحی فلت در لوگو :

طراحی لوگو های فلت ، این طرح از لوگو ها کاربردی تر هستند و برای پلتفرم هایی با بارگذاری سریع و سازگار طراحی شده اند. لوگوی Salesforce به عنوان یک شرکت ابری، دارای متنی است که از فونت معمولی به فونت ایتالیک تغییر پیدا می کند. همین امر قدرت شرکت را به خوبی نشان می دهد.  این لوگو زیباترین و ابداعی ترین لوگویی نیست که تا به حال طراحی شده است اما توانسته است کاری که شرکت انجام می دهد را به خوبی منتقل نماید.  انتقال صحیح پیام، موضوع هوشمندانه ای در دنیای امروز است که از پیشنهادات ریز و درشت پر شده است.

طراحی لوگو ی شرکت Twilio

طراحی لوگو Twilio

طراحی لوگو Twilio

لوگو ی شرکت Twilio برجسته،جسورانه و پر تکاپوست. شما نمی توانید  مجموعه فونت سنگینی که در این لوگو به کار رفته است را نادیده بگیرید. هر کدام از کاراکترها به تنهایی متمایز شده اند  و در عین حال به اندازه کافی قوی و قدرتمند هستند. لوگو ی این شرکت نسبت به لوگوی Salesforce در پیشنهاد قدرت موفق تر بوده است اما لطافت اندکی دارد. خودِ لوگو بیشتر شبیه دکمه های پیراهن است و می توان آن را به راحتی فراموش کرد. این شرکت ارتباطی SaaS، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می سازد تماس های تلفنی آنلاین برقرار کنند و پیام های متنی خود را از طریق API ها ارسال و دریافت نمایند.

طراحی لوگو Trello

طراحی لوگو Trello

کسانی که با Trello اشنا هستند به خوبی می دانند که این شرکت راه حل های مدیریت پروژه را ارائه می کند. لوگو ی این شرکت ترکیبی از فونت خوش نویسی شده است و همین امر موجب شده است ظاهری خوشایند و در عین حال نرم داشته باشد. رنگ آبی ساده و مسطح  فاقد تخیل است اما چنین رنگی دوستانه و حرفه ای به نظر می رسد. به طور کلی وجود چنین لوگویی یک تلاش بسیار قوی از شرکت معروف و موفقی همچون Trello است.این شرکت های SaaS در حال حاضر جایگاه خود را در جهان مشخص کرده اند و ما نیز  کارهایی که آن ها انجام می دهند را دوست داریم. چنین طرحی هایی  قادرند خود را برای مدت زمان طولانی متمایز سازند.

پایان مطلب سه بخشی ۸ نماد SaaS

بخش اول  –  بخش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه