طراحی بنر
طراحی کارت ویزیت با توجه به نوع کسب و کار
طراحی کارت ویزیت با توجه به نوع کسب و کار
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
نمونه کار طراحی کاتالوگ
تاثیر نمونه کار طراحی کاتالوگ برای مشتریان
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

طراحی کاتالوگ آنلاین

طراحی کاتالوگ آنلاین

طراحی کاتالوگ آنلاین

طراحی کاتالوگ آنلاین

در صفحه مرتبط با طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور ، نکات و شیوه های مختلف مربوط به این دو حوزه به صورت کامل پرداختم . در این مطلب قصد داریم شما را با نوع دیگری از فرم های ساخت کاتالوگ  به صورت آنلاین انجام می شود آشنا کنیم و به مزایا و معایت آن بیشتر بپردازیم . طراحی کاتالوگ آنلاین ، در عصر امروز جایگاه خوبی را در بین ابزارهای تبلیغاتی در جهان به خود اختصاص داده است . کاتالوگ های آنلاین یا همان نسخه طراحی دیجیتال به صورت تقریبی همان شکل و ظاهر کاتالوگ های معمولی را دارد با این تفاوت که در فضای اینترنتی نمایش داده می شود . چیزی شبیه به طراحی بنر تبلیغاتی که در سایت ها مشاهده می کنید است که می تواند به صورت بنر گیف باشد و همچنین تبلیغات فلش . صرف نظر از اینکه کاتالوگ آنلاین تا چه اندازه در کشور ما در بین عموم بکار گیری می شود ،  می توان ادعا کرد که این روش تبلیغاتی می تواند جذب مخاطب خوبی داشته و در نتیجه جذب مشتری بالایی را برای شما به همراه آورد .

در حال حاضر ابزارهایی در فضای اینترنت برای  online catalogue design قرار گرفته است که می توان با استفاده از آنها به ساخت کاتالوگ آنلاین دلخواه خود بپردازید .

در ضمن کاتالوگ آنلاین این امکان را فراهم می سازد تا بتوانید از تصاویر متحرک در طراحی کاتالوگ خود بهره ببرید. با توجه به افزایش روند استفاده از دستگاه های ارتباطی هوشمند و به طبع آن استفاده از اینترنت، افق روشنی می تواند پیش روی استفاده از این نوع کاتالوگ وجود داشته باشد.

ساخت کاتالوگ آنلاین و کاربرد آن برای کاربران

هنگامی که موضوع آنلاین بودن یک طراحی به میان می آید ، خصوصا در بخش طراحی بروشور آنلاین و همچنین کاتالوگ باید در کل آن ها به بخش تقسیم نمود .

بخش اول : استفاده از ابزار های آماده برای طراحی catalogue به صورت آنلاین که فردی بتواند با توجه به ابزار هایی که در برخی سایت های سرویس دهنده در اختیارشان قرار میگیرد به آسانی نسبت به ساخت و طراحی طرح خود آماده سازند و نتیجه خروجی را به نزدیک ترین چاپخانه ارائه و نسبت به چاپ کاتالوگ خود اقدام کنند .

بخش دوم : در این بخش شما می توانید با توجه به ابزار هایی که در بخش اول به آن اشاره کردیم طراحی خود را انجام دهید و نتیجه خروجی در قالب یک نمایش مجله ( با استفاده از کد نویسی اچ تی ام ال و سی اس اس ) انجام و به نمایش کاربران در آورید ، البته روش ساده تر این بخش ، تهیه یک فایل PDF  از کاتالوگ خود نمایش لینک دانلود آن به کاربران می باشد .

طراحی کاتالوگ آنلاین چه مزایایی دارد؟

• حذف هزینه چاپ
• سهولت در طراحی و سرعت بخشیدن به روند طراحی
• امکان بازدید بالا به دلیل فراگیر بودن اینترنت
• امکان درج لینک دانلود طرح و فایل کاتالوگ در سایت ها و شبکه های اجتماعی
• ویرایش آسان و بدون هزینه
• امکان استفاده از تصاویر و افکت های متحرک در طرح

گفتنی است که ابزارهای تبلیغات چاپی زیادی وجود دارند که می توان از محتوا و قالب آنها در طراحی بنر و کاتالوگ های آنلاین در فضای اینترنت استفاده کرد . در کنار طراحی کاتالوگ آنلاین، می توان از طراحی بنر ، طراحی بروشور و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی دیگر برای حضور در فضای آنلاین بهره گرفت .

روز به روز ابزار های تبلیغاتی در حال بروزرسانی هستند و روند تکنولوژی به شیوه ای پیش میرود که نباید از آن قافل ماند . تنها باید به بهترین نحو ممکن از این روش ها استفاده و نفع کسب و کار خود از آن نهایت بهره بری را کرد .

انتهای مطلب .

پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *